ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
KK Viimsi/Noto2126192793
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH3112192486
T 25.05.2021 19:00, Forus Spordikeskus Viimsi
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *129:112/44/90/03147105211614
2Lilleõis, Robert420:323/61/30/0538300210911
3Saar, Jalmar Joosep *231:571/22/51/261700033398
7Evart, Kristjan *237:272/33/108/93363101242122
8Rõigas, Saamuel300:000/00/00/000000000000
9Otsing, Sander100:000/00/00/000000000000
10Märtson, Andreas *330:323/61/15/72462101341418
11Laanemaa, Ron100:000/00/00/000000000000
12Orasmäe, Mihkel *400:080/00/00/000000000000
20Allorg, Mihkel428:203/73/41/191100102251622
23Arop, Birk Birger300:000/00/00/000000000000
31Rikberg, Jorgen221:533/50/02/3202710134814
KOKKU20017/3314/3217/22351348225015162193109
%51.5%43.8%77.3%
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Küttis, Ralf *220:541/11/30/011232003259
4Käbin, Norman *134:482/62/41/21127303421111
9Herodes, Georg Simon400:000/00/00/000000000000
13Raap, Rasmus200:000/00/00/000000000000
14Parve, Martin Otto *532:209/130/01/194134131211934
18Neiland, Marcus200:000/00/00/000000000000
21Arbet, Gregor *326:231/40/32/320211013340
24Ojamäe, Marek *226:053/52/62/34152112251417
31Aniste, Janar222:231/16/122/21010102432215
32Orumaa, Raiko217:500/32/30/050520013065
33Lepp, Jaan Erik119:171/31/60/000001100050
41Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/3614/378/1124832191051021168691
%50%37.8%72.7%
Võistluspaik Forus Spordikeskus Viimsi
Aeg T 25.05.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Homme, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Sulge

Ülekanded