ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
KA Tallinna Kalev/TSK2514231274
Rae Koss/Hansaviimistlus1518101659
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten *214:301/21/20/020210024050
5Käämer, Romet *123:151/41/31/4213300216610
6Laur, Siim225:562/62/32/22241101231213
8Luts, Erik *428:582/51/41/29211120343812
10Kuhi, Erki *425:411/30/11/120202011133
12Stankevits, Ilja501:070/10/00/001100000000
15Kalda, Alan315:132/21/11/2516100001816
21Toome, Jaagup *516:032/30/04/4516512042819
23Beilinson, Daniel129:126/140/27/80113202141915
32Yokoyama, Kazuhiko116:451/11/40/0033120114510
35Kurvits, Artur301:400/00/20/00000000000-2
39Svyatolutskiy, Dmitry201:400/10/10/00000001200-5
KOKKU20018/427/2317/23301444161021420247491
%42.9%30.4%73.9%
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *131:362/21/70/020210021576
5Prii, Roland *129:150/01/40/221321042333
7Penjam, Kristjan220:430/31/11/351611024346
12Väli, Alvar516:211/40/10/030321003020
13Andrei, Andres200:000/00/00/000000000000
21Nõmm, Brett117:191/40/30/00221004412-9
31Vaab, Karl-Kristjan *430:365/92/55/75271002432119
49Suija, Riho *321:152/60/11/231411013355
66Kangur, Karl-Peeter *416:371/21/10/021310112056
91Komar, Vitali216:183/61/21/2415000322108
KOKKU20015/367/258/1628124010412025205944
%41.7%28%50%
Võistluspaik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aeg N 20.05.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 15. august
Katrin Aava (59)
Kristofer Kajari (19)
Margus Parve (57)
Toomas Raadik (32)
Margus Teelahk (52)
Homme, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers