ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Tartu Ülikool II2020132578
Kadrina Karud21263034111
N 20.05.2021 19:30, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Aav, Jorke *121:151/32/80/020241033182
5Rosenthal, Martin403:420/01/10/020200000136
8Urvik, Erki *420:065/80/00/03691002101014
9Veismann, Kristofer208:152/30/00/01010003204-1
10Rammi, Ryan203:420/00/01/200000010111
12Paade, Kristjan210:281/10/20/000011010021
14Tassa, Aleksander *327:354/91/65/54264202161621
15Kikkatalo, Markus516:452/50/00/040401001043
17Heinakroon, Markus *328:114/90/16/95162003241414
18Roos, Rando122:402/33/60/03031101211312
21Sepp, Kaspar *423:451/40/00/042610023223
45Peemot, Patrik313:360/40/21/212350031211
KOKKU20022/497/2613/1832134519602116187877
%44.9%26.9%72.2%
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Wrighten, Austin Dwight *334:2510/152/72/4911011606142842
7Reinol, Oliver203:010/11/10/000000000032
8Toming, Hugo-Martin503:420/10/00/00000000100-2
9Dalke, Gintaras *128:262/20/30/0112710111410
10Mets, Lauri326:163/76/110/05052111102422
12Ehte, Allan *227:395/66/134/45490503363238
15Peil, Tõnis423:110/12/60/022421034061
19Must, Marten403:420/00/00/00000000100-1
20Daunys, Rimantas *25:053/51/31/27072020331017
21Tribuntsov, Raimond *224:332/30/00/033610013248
KOKKU20025/4118/447/1034114525143151816111137
%61%40.9%70%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg N 20.05.2021 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers