ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Tartu Kalev/Estiko232821779
Paide Viking Window2320131167
T 18.05.2021 19:30, Turu tn spordihoone
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Doronin, Marek321:435/80/14/74480002251416
2Kunts, Jano111:062/20/15/920240034598
3Russak, Joosep *229:551/32/80/0527410327814
6Järvik, Marten *316:524/60/01/2325011232910
9Eichfuss, Timo *429:504/60/20/0819200100814
10Karja, Ken318:330/03/40/200010002196
11Liiv, Artur *524:297/90/02/24262001121622
14Meister, Kristen210:340/00/10/02021002200-2
15Ranna, Ervin401:070/00/00/001100010000
19Leppik, Silver *230:520/21/53/4404440234610
71Sellis, Ott403:040/00/00/000000000000
88Raamat, Mart401:550/00/00/212300000102
KOKKU20023/366/2215/28331447186117192779100
%63.9%27.3%53.6%
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Bibikov, Gaspar *134:084/81/71/17183101341213
4Kraavik, Peeter308:240/20/10/00000001300-7
8Puntso, Kevin *428:201/30/23/421310014453
11Jurtsenko, Karl Gustav411:400/10/00/01123004410-3
13Malm, Patrick307:351/20/10/000000000020
15Põldoja, Kustas *331:363/75/82/26280102412320
22Nurklik, Rauno *321:393/51/61/12353401321013
32Akenpärg, Kiur *234:020/44/72/21017100241418
33Andre, Rasmus216:560/10/31/22130001121-1
42Koit, Robert-Tiger105:410/20/00/00110000310-3
KOKKU20012/3511/3510/1223113417701427196753
%34.3%31.4%83.3%
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg T 18.05.2021 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10