ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
KK Viimsi/Noto1111251057
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH261818971
T 18.05.2021 19:00, Forus Spordikeskus Viimsi
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *129:540/01/42/220231263556
2Lilleõis, Robert411:112/20/10/020200022041
3Saar, Jalmar Joosep *228:411/41/56/8516000505118
5Kivilo, Hugo202:500/00/10/00000000100-2
7Evart, Kristjan *232:413/31/62/26060204231111
8Rõigas, Saamuel321:202/30/13/6505230334710
10Märtson, Andreas *331:462/50/13/442610013277
11Laanemaa, Ron102:030/00/10/000001000101
12Orasmäe, Mihkel400:000/00/00/000000000000
20Allorg, Mihkel *417:502/60/10/022411111043
23Arop, Birk Birger302:030/00/00/010100000001
31Rikberg, Jorgen219:424/80/00/02021205508-2
KOKKU20016/313/2116/223263881032820205744
%51.6%14.3%72.7%
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Küttis, Ralf *228:393/71/67/82021300161617
4Käbin, Norman *126:422/30/20/2415550113415
9Herodes, Georg Simon404:470/11/20/010101010032
13Raap, Rasmus201:250/10/00/00000000000-1
14Parve, Martin Otto *519:462/70/00/061700123142
18Neiland, Marcus202:030/00/00/00000000100-1
21Arbet, Gregor *328:392/32/82/3415031523129
24Ojamäe, Marek *220:051/41/20/040451014156
31Aniste, Janar219:571/20/32/230332022246
32Orumaa, Raiko221:122/63/40/0336020420139
33Lepp, Jaan Erik124:423/31/21/40224003341010
41Valge, Risto302:030/00/00/010100001000
KOKKU20016/379/2912/19291140181722020207174
%43.2%31%63.2%
Võistluspaik Forus Spordikeskus Viimsi
Aeg T 18.05.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. oktoober
Andrus Aavaste (51)
Elina Arro (46)
Hendrik Eelmäe (21)
Kalle Ilves (81)
Tiina Kõva (38)
Homme, 27. oktoober
Juhan Anupõld (75)
Carlos Jürgens (23)
Taavi Leetus (33)
Aleksander Leonov (47)
Sergei Senedjak (41)
Janno Viilup (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Cramo | BCL 26.10