ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
KA Tallinna Kalev/TSK2815262291
Keila Korvpallikool1215131757
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten *220:097/91/31/13251212021823
5Käämer, Romet120:580/50/10/02132002310-7
6Laur, Siim *224:548/120/13/361761000331937
8Luts, Erik *420:540/31/42/251620031255
12Stankevits, Ilja518:474/60/02/2303110311109
15Kalda, Alan319:061/21/10/0246431220514
21Toome, Jaagup *521:130/50/04/823501243545
32Yokoyama, Kazuhiko *119:021/70/00/023542011025
35Kurvits, Artur313:511/10/50/00000001002-5
39Svyatolutskiy, Dmitry221:068/92/34/51012101042631
KOKKU20030/595/1816/213120512220419141891117
%50.8%27.8%76.2%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart *325:333/60/03/4516112325916
4Äkke, Kevin211:500/00/00/010120000003
6Meerits, Rauno *427:533/51/41/2134130432107
8Pahv, Margus *125:500/70/10/03142204310-6
9Jaagu, Juss-Joosep200:000/00/00/000000000000
10Lehiste, Marek403:010/00/00/010100000001
14Lenk, Christopher321:445/100/04/51231113331412
15Uusoja, Marek403:510/00/10/00000002100-4
16Tamkivi, Roland322:471/21/50/011200111051
17Lenk, Marcus413:221/21/30/030300022050
21Rüütsalu, Norman *123:061/23/70/0202010821110
23Grüning, Einar *521:031/70/01/23251002223-1
KOKKU20015/416/219/132214368842919145729
%36.6%28.6%69.2%
Võistluspaik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aeg N 04.03.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 26. september
Karmo Allikas (41)
Silver Kallas (45)
Jegor Mitrofanski (36)
Martin Müürsepp (48)
Eleriin Vaino (23)
Homme, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers