ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Tartu Ülikool II1914231672
KK Viimsi/Noto26352126108
N 10.12.2020 19:30, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Urvik, Erki *426:531/30/20/063990162029
9Veismann, Kristofer *221:565/70/30/22243202221010
10Rammi, Ryan208:340/10/00/01010001100-3
13Kalda, Christofer414:193/50/02/430311043284
14Tassa, Aleksander321:533/42/45/61010002441712
15Kikkatalo, Markus515:481/20/00/020223012025
17Heinakroon, Markus *222:104/51/43/33030001231413
18Roos, Rando116:261/31/30/000000000051
21Sepp, Kaspar *421:003/60/10/0911000015268
31Asi, Andre404:300/10/10/00000000100-3
45Peemot, Patrik *326:314/100/20/020243031186
KOKKU20025/474/2010/153073719912223147262
%53.2%20%66.7%
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *124:131/34/92/22136101131620
2Lilleõis, Robert412:361/20/20/052721111028
3Saar, Jalmar Joosep220:122/40/22/2527330123615
5Kivilo, Hugo210:250/11/21/200000000142
7Evart, Kristjan *220:590/13/90/041520023094
8Rõigas, Saamuel *422:273/71/24/42243103041316
9Otsing, Sander105:410/00/10/00000001100-3
10Märtson, Andreas *329:164/61/27/72352201351825
12Orasmäe, Mihkel409:441/20/10/001110000022
20Allorg, Mihkel *424:544/84/70/04481101112022
31Rikberg, Jorgen219:334/72/34/74153000261823
KOKKU20020/4116/4020/243217492391111423108134
%48.8%40%83.3%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg N 10.12.2020 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 15. aprill
Uno Kõiv (57)
Martin Lang (34)
Priit Lokutsevski (49)
Martin Vahimets (43)
Homme, 16. aprill
Kustas Kirsipuu (32)
Aimar Kivirüüt (34)
Peeter Kraavik (35)
Norman Käbin (24)
Monika Palo (37)
Teet Raudsep (41)
Sulge

Ülekanded