ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
KA Tallinna Kalev/TSK1824131570
Tamsalu Los Toros/TALTECH1827261384
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten *227:194/73/73/72020402272017
5Käämer, Romet *115:410/00/10/23031006130-3
6Laur, Siim *221:361/21/30/021312043152
8Luts, Erik *425:322/31/10/0325110312711
10Kuhi, Erki422:204/70/00/021300032184
12Stankevits, Ilja419:134/60/02/3404100433108
15Kalda, Alan317:390/10/01/212321003214
21Toome, Jaagup *513:214/70/00/0213210054810
32Yokoyama, Kazuhiko124:190/21/63/420260022466
35Kurvits, Artur307:080/11/20/000000000030
39Svyatolutskiy, Dmitry205:521/40/00/00110001012-1
KOKKU20020/407/209/1823123514902522287058
%50%35%50%
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Küttis, Ralf *217:171/32/24/41010002231210
4Käbin, Norman *134:493/61/31/2224720953106
13Raap, Rasmus212:581/20/00/021300203023
15Rattasepp, Rando103:360/00/00/00000001100-2
16Matute Perner, Karl Andres *521:384/80/02/36390115441011
17Konontshuk, Roman421:071/32/20/021311043387
18Neiland, Marcus220:160/02/55/51011201131113
32Orumaa, Raiko *225:444/63/83/35272402312022
33Lepp, Jaan Erik *129:401/20/55/730343024578
41Valge, Risto312:552/30/10/021300002043
KOKKU20017/3310/2620/24271138151332628228481
%51.5%38.5%83.3%
Võistluspaik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aeg R 04.12.2020 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded