ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
KA Tallinna Kalev/TSK172020171185
Eesti Maaülikool/Skarcon15202118478
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten217:580/10/20/0821010022004
5Käämer, Romet *133:273/51/20/2213930033920
6Laur, Siim *224:492/64/91/23143210521715
8Luts, Erik *427:481/20/12/251613025348
10Kuhi, Erki *435:003/140/01/4581311122277
12Stankevits, Ilja *511:353/50/02/5213101105815
15Kalda, Alan308:070/10/00/020221000004
21Toome, Jaagup526:136/110/24/655100020371624
23Beilinson, Daniel125:182/123/86/71124112451911
32Yokoyama, Kazuhiko111:331/31/30/00001003105-2
35Kurvits, Artur302:330/00/10/00000000000-1
39Svyatolutskiy, Dmitry200:390/00/00/00000001200-3
KOKKU22521/609/2816/283522572311613272785102
%35%32.1%57.1%
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kaasik, Erik *214:061/42/30/020200022283
3Orumaa, Argo231:180/61/41/280830044441
5Tammisto, Jakob111:020/00/10/010120010001
8Russak, Jaagup *132:493/73/72/25165305561718
12Tambets, Ralf *312:291/21/20/010100011051
14Vogelainen, Jan Samuel *433:527/130/45/86280212461919
15Laasik, Lennar510:450/30/00/022400101102
17Kevvai, Egert *522:201/50/01/132510115231
23Savtsov, Dmitri405:241/10/00/000000002020
24Sammalkivi, Kevin117:481/40/01/240420101238
77Laandu, Martin433:071/33/56/764100012341723
KOKKU22516/4810/2616/2241145513551928277877
%33.3%38.5%72.7%
Võistluspaik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aeg N 19.11.2020 19:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents