ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Kadrina Karud21292827105
Keila Korvpallikool2915192184
N 19.11.2020 18:00, Kadrina Spordikeskus
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Young, De Vante Rashawn132:145/112/64/54155402462024
5Kiik, Aaron100:000/00/00/000000000000
6Wrighten, Austin Dwight *336:177/112/411/131001062021113151
9Dalke, Gintaras *126:162/51/10/012330022175
10Mets, Lauri310:431/10/10/000010001021
11Daunys, Rimantas *28:317/112/26/73361032262633
12Ehte, Allan *230:503/31/20/0123460131918
13Toming, Hugo-Martin500:000/00/00/000000000000
17Parrol, Heivo507:551/20/00/120200101124
18Tribuntsov, Raimond *227:144/60/10/2336231441810
KOKKU20030/508/1721/2824123622155131827105146
%60%47.1%75%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Meerits, Rauno *432:486/113/67/857120322162839
7Kasemets, Kristen *238:166/95/147/77183016273432
9Jaagu, Juss-Joosep *222:100/10/20/00442002500-4
10Lehiste, Marek408:470/00/00/00220002100-1
14Lenk, Christopher312:140/10/20/01010001210-4
15Uusoja, Marek406:000/20/10/00110000100-4
16Tamkivi, Roland *418:410/01/70/005531015131
17Lenk, Marcus412:191/11/30/230301002156
19Sengbusch, Conrad *234:424/71/60/0303820342119
22Dzotsenidze, Mark203:070/00/00/010110001001
24Graudin, Ralf Rico10:560/21/10/00000001303-3
KOKKU20017/3412/4214/1720244417731827188472
%50%28.6%82.4%
Võistluspaik Kadrina Spordikeskus
Aeg N 19.11.2020 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents