ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
KK Viimsi/Noto1921132679
KA Tallinna Kalev/TSK723191665
R 13.11.2020 19:00, Forus Spordikeskus Viimsi
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *122:392/22/32/23035004021217
2Lilleõis, Robert415:481/21/20/022400102157
3Saar, Jalmar Joosep212:240/00/10/020241002004
7Evart, Kristjan *235:244/75/118/86173002083138
8Rõigas, Saamuel *326:134/100/40/051631033381
9Otsing, Sander108:570/10/20/00000000200-5
10Märtson, Andreas *329:581/31/20/004421313159
12Orasmäe, Mihkel400:000/00/00/000000000000
20Allorg, Mihkel *435:063/82/50/1110112114221212
31Rikberg, Jorgen213:313/30/00/0101411212612
KOKKU20018/3611/3010/1130114123561615197995
%50%36.7%90.9%
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten215:481/40/20/22131111312-1
5Käämer, Romet129:144/50/01/2314610503917
6Laur, Siim *226:433/62/30/05055100301215
8Luts, Erik *440:005/50/61/1415200333117
12Stankevits, Ilja522:275/110/02/34593130021223
21Toome, Jaagup *517:333/50/11/2314102112711
23Beilinson, Daniel *122:562/41/60/020223125373
32Yokoyama, Kazuhiko *113:551/30/20/01011002112-2
35Kurvits, Artur310:110/01/30/00001000303-1
39Svyatolutskiy, Dmitry201:130/00/00/000000000000
KOKKU20024/434/235/102793622771519156572
%55.8%17.4%50%
Võistluspaik Forus Spordikeskus Viimsi
Aeg R 13.11.2020 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents