ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Tartu Ülikool II1919212382
Kadrina Karud3028181288
N 12.11.2020 19:30, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Aav, Jorke *120:020/20/40/02021104010-5
8Urvik, Erki412:021/21/20/011211032153
9Veismann, Kristofer217:493/41/22/22242012221113
10Rammi, Ryan204:530/00/00/00001001100-1
13Kalda, Christofer417:004/70/01/220220001198
14Tassa, Aleksander *327:214/72/53/41233205231714
15Kikkatalo, Markus *518:093/50/00/120221031265
17Heinakroon, Markus220:454/71/12/34151402541316
18Roos, Rando116:291/30/12/200050011144
21Sepp, Kaspar *425:051/11/20/0606510021515
25Solman, Maximus306:410/10/12/200000000121
45Peemot, Patrik *313:443/50/04/42131101251015
KOKKU20024/446/1816/2025833241112219228288
%54.5%33.3%80%
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Young, De Vante Rashawn119:480/31/30/02025002403-1
5Kiik, Aaron100:000/00/00/000000000000
6Wrighten, Austin Dwight *335:0114/211/46/882106406453740
8Toming, Hugo-Martin500:000/00/00/000000000000
9Dalke, Gintaras *128:331/20/00/020251122026
10Mets, Lauri313:291/20/10/01010000202-1
11Daunys, Rimantas *35:119/171/36/72351020352726
12Ehte, Allan *235:291/31/55/84372304371012
17Parrol, Heivo504:551/20/00/011200000023
18Tribuntsov, Raimond *227:342/30/01/3415561442513
KOKKU20029/534/1618/26261339241441822198898
%54.7%25%69.2%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg N 12.11.2020 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Homme, 14. aprill
Mai Arkman (57)
Alan Helm (37)
Elise Käit (30)
Stanislav Minitsh (34)
Sulge

Ülekanded