ONLINE mängud
Audentese spordigümnaasium
Eesti Maaülikool/Skarcon
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Tamsalu Los Toros/TalTech1621221978
Betoonimeister/SK Nord/Cramo2213232381
R 21.02.2020 20:00, Tamsalu Spordihoone
Tamsalu Los Toros/TalTech
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Schmalz, Eric *134:037/111/82/48198004481925
7Tammet, Rait *424:024/70/04/83583001461221
8Hint, Aleksander Oliver *333:303/52/64/573102023241623
9Kostap, Marko511:441/20/00/021300001023
14Parve, Martin Otto *521:584/70/00/2156220313814
18Neiland, Marcus216:101/21/32/311200011276
19Eboreime, Jyri124:060/22/30/00001002306-2
31Aniste, Janar *234:271/32/90/022440014183
KOKKU20021/398/2912/2225184320221520247893
%53.8%27.6%54.5%
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kastein, Julius-Erik212:300/10/00/000020000102
5Prii, Roland *130:301/32/51/2303420131910
7Grüning, Aivar *134:165/92/42/33147003251823
11Kask, Georg *220:332/33/50/0112200230139
21Toome, Jaagup *526:553/90/10/29817600236623
23Vesker, Madis512:532/30/00/001110004142
24Kikerpill, Kermo404:541/10/00/000000011020
49Suija, Riho322:132/70/20/02020213514-6
91Laur, Siim *235:167/92/65/76061100352528
KOKKU20023/459/238/1426123823511424208191
%51.1%39.1%57.1%
Võistluspaik Tamsalu Spordihoone
Aeg R 21.02.2020 20:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers