ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
KK HITO/BC Karjamaa1518211872
Betoonimeister/SK Nord/Cramo2427171785
R 17.01.2020 20:00, Jõhvi Spordihall
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Tammann, Henry217:011/20/01/241531034236
2Aller, Martin508:263/30/00/001100112065
8Kool, Jarko *222:412/41/10/120220144274
10Tali, Margo *333:362/31/47/91012212151418
11Trumm, Edvard *529:454/41/45/65271402571625
13Simm, Veiko *424:556/100/03/43254014151521
15Raud, Erik321:551/21/80/112310121150
23Roosimägi, Urmet *213:110/40/00/01011101320-4
24Laanemets, Karel200:270/00/00/000000000000
30Sapovalov, Taniel422:252/30/10/010101111144
45Burov, Roel305:381/20/00/001100001021
KOKKU20022/374/1816/2321103114962123257280
%59.5%22.2%69.6%
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kastein, Julius-Erik201:501/10/00/000000002020
1Heinla, Hendrik126:562/33/30/00113101011316
5Prii, Roland *118:461/11/60/00000203205-3
7Grüning, Aivar *128:397/82/41/22132205222118
10Kaaberma, Aleksander414:483/41/33/41011201221212
11Kask, Georg210:540/00/20/031422012003
15Suija, Riho *324:461/31/34/58210201146919
21Toome, Jaagup *527:005/110/00/055102305341012
24Kikerpill, Kermo412:240/20/20/02351000400-2
91Laur, Siim *233:572/61/46/83251301481318
KOKKU20022/399/2714/19261642141511825238593
%56.4%33.3%73.7%
Võistluspaik Jõhvi Spordihall
Aeg R 17.01.2020 20:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers