ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Paide Viking Window2620152687
Tartu Ülikool/Kuremaa SK169143069
R 10.01.2020 20:15, Paide E-Piim Spordihall
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Rohlin, Märt200:000/00/00/000000000000
8Rõigas, Saamuel *329:231/62/87/104153005410159
9Vaab, Karl-Kristjan *424:463/30/34/55161101321012
10Kams, Viljar106:191/10/00/000001021020
11Karemäe, Sass500:531/10/00/010111000025
14Rätsep, Kaspar *130:445/50/01/42242311331117
15Kraavik, Peeter309:103/60/02/203300001188
17Oja, Mirko405:441/40/12/20000001214-3
22Nurklik, Rauno *321:544/51/20/05163501401118
30Talumaa, Tiit320:052/32/70/010120054110-1
32Põldoja, Kustas *332:574/70/13/35383102141120
41Liivand, Margo118:050/20/13/442620003337
KOKKU20025/435/2322/30311647171211826258792
%58.1%21.7%73.3%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sepp, Kaspar *423:210/30/00/01231001100-1
5Tralla, Märt *128:080/00/00/001120002304
6Annok, Jaanus111:520/10/20/01010000410-5
7Veismann, Kristofer213:171/42/43/42021300241113
8Lillemägi, Sten503:320/20/01/21120000311-2
11Urvik, Kris305:311/10/00/002200002022
13Aav, Sverre *221:033/31/74/4505010723137
14Liba, Martin-Johannes314:291/21/20/002210023051
16Tael, Peeter Toomas502:330/00/01/20110002111-1
21Eelmäe, Hendrik *328:216/141/27/1364100112382222
23Saar, Hannes *231:533/51/51/25164213131015
40Peemot, Patrik316:000/61/21/222420012240
KOKKU20015/417/2418/2924174111722026266955
%36.6%29.2%62.1%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg R 10.01.2020 20:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa