ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Tamsalu Los Toros/TalTech1919222282
Tartu Ülikool/Kuremaa SK1920172278
K 11.12.2019 19:30, Tamsalu Spordihoone
Tamsalu Los Toros/TalTech
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Hint, Aleksander Oliver *325:511/31/70/040411022352
9Kostap, Marko512:041/10/00/030311103126
13Raap, Rasmus212:022/30/00/020210011044
14Parve, Martin Otto515:052/30/00/0516213210412
15Viilup, Sander *229:544/101/414/154154103192531
17Konontshuk, Roman409:231/10/00/230300011124
18Neiland, Marcus212:240/11/22/200021002256
19Eboreime, Jyri *129:574/72/50/05054001331416
24Tammet, Rait *426:015/80/01/574111002531116
31Aniste, Janar *227:191/21/55/5303010123109
KOKKU20021/396/2322/2939948166415212582106
%53.8%26.1%75.9%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kalda, Christofer413:221/60/01/22130000323-1
5Tralla, Märt *129:432/20/00/033620023249
6Annok, Jaanus112:590/00/20/022440023001
7Veismann, Kristofer219:530/23/70/202210012396
8Lillemägi, Sten *526:491/80/00/03142203112-1
9Ööpik, Kristian-Karel505:420/20/00/00221000200-2
13Jürgenstein, Joonas Anton *132:215/111/43/51123302441612
21Eelmäe, Hendrik *325:574/132/70/09211100041149
23Saal, Patrik *433:148/142/68/116281200383036
KOKKU20021/588/2612/2031215215701125217869
%36.2%30.8%60%
Võistluspaik Tamsalu Spordihoone
Aeg K 11.12.2019 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers