ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
G4S Noorteliiga2418212891
Betoonimeister/SK Nord/Cramo2324302097
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer200:000/00/00/000000000000
4Toom, Hugo *331:157/151/32/62352200451918
6Allemann, Georg421:192/30/00/151610021249
9Erm, Egert *123:262/50/01/251630032156
11Suurorg, Kasper *136:593/83/72/23145004441713
12Matute Perner, Karl Andres *522:519/140/05/91672104562325
16Trempi, Marten304:390/00/00/000000000000
26Mõttus, Markkus402:230/00/00/020200000002
38Kokk, Kristjan *327:473/41/22/22351201311114
44Reinart, Ken-Martti329:215/70/12/44154205531213
KOKKU20031/565/1314/26261743187021242291100
%55.4%38.5%53.8%
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kastein, Julius-Erik209:383/50/10/013401002066
11Kask, Georg215:591/31/33/5202111013811
18Herter, Hendrik Andre500:270/00/00/000000000000
21Toome, Jaagup *524:114/70/03/55381111481122
22Grüning, Aivar *129:501/30/30/011261023021
24Suija, Riho *330:368/103/86/71012301483133
30Keres, Kristjan300:000/00/00/000000000000
33Kaaberma, Aleksander417:491/31/10/03030003405-1
61Laur, Siim *237:337/104/74/45274304233035
91Prii, Roland *133:572/40/20/010152032245
KOKKU20027/459/2516/212210321912214222497112
%60%36%76.2%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (väike saal)
Aeg T 10.12.2019 17:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers