ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
KK Viimsi/Noto2722202695
KA Tallinna Kalev/TSK2518182384
R 15.11.2019 19:00, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel120:532/22/24/53033512131425
2Lilleõis, Robert416:131/12/50/010131013086
3Bibikov, Gaspar *134:081/60/50/032581022123
5Kivilo, Hugo212:581/22/20/0011100012810
6Vene, Egert302:591/10/00/000000002020
7Evart, Kristjan *235:315/53/515/1510120030113443
10Märtson, Andreas *325:480/10/11/21010010421-2
14Sünd, Kevin *316:311/22/50/020210014082
15Kompus, Ralf200:000/00/00/000000000000
20Allorg, Mihkel *435:003/64/80/06286015251823
KOKKU20015/2615/3320/2221526247315192495110
%57.7%45.5%90.9%
KA Tallinna Kalev/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kaldre, Tom *238:186/102/64/48088201322230
5Käämer, Romet119:481/20/30/012331031324
7Hermanis, Aigars504:491/21/20/001101022051
8Barry Jr, Winslo Collin516:215/70/00/03470011011016
9Kita, Enes108:100/01/40/00001000403-4
11Babic, Luka *326:552/40/12/211201025462
14Jurtom, Martin *437:241/25/85/66284104062231
19Väli, Alvar *511:012/20/10/00000001504-3
23Beilinson, Daniel *127:274/70/32/22133101331010
71Sellis, Ott409:470/20/00/030301001001
KOKKU20022/389/2813/1426133919811624198488
%57.9%32.1%92.9%
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg R 15.11.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Sulge

Ülekanded