ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
G4S Noorteliiga2321211883
KK HITO/BC Karjamaa1225251981
N 14.11.2019 19:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer *223:510/22/50/060650030169
4Toom, Hugo *336:119/143/75/55161702193243
6Allemann, Georg421:492/50/00/030331143042
9Erm, Egert217:421/20/00/012322021024
11Suurorg, Kasper *135:073/81/43/4303320343127
12Matute Perner, Karl Andres *516:084/70/00/0235210211811
16Trempi, Marten300:000/00/00/000000000000
26Mõttus, Markkus402:030/00/00/000000000000
38Kokk, Kristjan323:094/51/31/2112110221129
44Reinart, Ken-Martti *324:001/31/22/4617421144715
65Kuimet, Sten-Kaarel100:000/00/00/000000000000
KOKKU20024/468/2111/153110412116219161983100
%52.2%38.1%73.3%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Tammann, Henry200:000/00/00/000000000000
2Aller, Martin500:000/00/00/000000000000
10Tali, Margo *333:282/34/122/27076124121822
11Trumm, Edvard *533:2310/151/32/2111123302442533
13Simm, Veiko *434:126/130/12/2134410342149
15Raud, Erik *133:381/23/80/0112210231116
23Roosimägi, Urmet *227:382/40/14/4336620443814
24Laanemets, Karel206:220/10/10/00001002100-4
30Sapovalov, Taniel414:001/40/00/000021001021
45Burov, Roel217:191/20/11/130321011338
KOKKU20023/448/2711/1128937261021819158189
%52.3%29.6%100%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg N 14.11.2019 19:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 8. aprill
Terje Arak (55)
Egert Erm (16)
Galina Jelenskaja-Põrk (63)
Marek Koitla (46)
Alisa Kraptšak (16)
Artur Kusnerov (24)
Steven Saaristu (40)
Homme, 9. aprill
Aivar Palu (58)
Sulge

Ülekanded