ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Tartu Kalev/Estiko2415201877
Paide Viking Window1419161362
K 13.11.2019 20:15, Turu tn spordihoone
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kunts, Jano119:082/42/36/63142101241620
6Järvik, Marten *326:075/91/31/26061003211410
9Pallum, Renalt407:420/20/00/01122000300-1
10Kirsimäe, Greg307:330/20/20/00000010100-5
11Liiv, Artur *524:356/130/04/792113012491624
15Peterson, Robert321:240/01/10/022400003034
18Toomsalu, Ott214:240/01/31/210110013140
19Leppik, Silver *228:042/33/80/15054201131318
22Normann, Kermo *421:441/21/31/230300111165
30Dalke, Gintaras *124:391/41/10/000041033253
88Raamat, Mart404:400/00/00/001100000001
KOKKU20017/3910/2413/2034104417431323217779
%43.6%41.7%65%
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Rohlin, Märt200:000/00/00/000000000000
8Rõigas, Saamuel *425:352/71/59/102024100561614
10Kams, Viljar106:070/00/00/001112010003
11Karemäe, Sass521:542/40/03/822411011579
14Rätsep, Kaspar132:093/51/41/22134001351010
15Kraavik, Peeter314:471/41/30/212301100154
17Oja, Mirko *415:341/40/10/01230000512-3
22Nurklik, Rauno *334:433/72/50/0213321140129
31Tõnström, Tõnis *115:200/21/30/01011001303-4
32Põldoja, Kustas *333:513/70/41/414317100305716
41Liivand, Margo100:000/00/00/000000000000
KOKKU20015/406/2514/262714411572821236258
%37.5%24%53.8%
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg K 13.11.2019 20:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (46)
Taavi Leok (27)
Irina Lukjanovitš (36)
Margus Martin (45)
Janno Piht (42)
Tanel Sokk (35)
Raitel Võikar (31)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Sulge

Ülekanded