ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Tamsalu Los Toros/TALTECH2516202687
KK HITO/BC Karjamaa1622181975
K 06.11.2019 19:30, Tamsalu Spordihoone
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Schmalz, Eric *119:153/130/10/03032002106-5
7Tammet, Rait *424:383/70/03/77411010136915
8Hint, Aleksander Oliver325:123/64/62/264102410222032
13Raap, Rasmus210:560/31/40/00111011413-5
15Viilup, Sander *224:594/82/72/24157200131622
17Konontshuk, Roman *425:172/70/01/214530002257
18Neiland, Marcus08:461/30/20/02020001102-2
19Eboreime, Jyri *126:473/33/70/03144102231519
22Põldmaa, Alo108:030/00/00/010110000002
31Aniste, Janar126:071/43/80/0224110132117
KOKKU20020/5413/358/133120512192819198792
%37%37.1%61.5%
KK HITO/BC Karjamaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Tammann, Henry218:263/70/14/7213000255102
2Aller, Martin512:431/10/00/020200001023
8Kool, Jarko *121:241/40/00/00003006232-3
10Tali, Margo *330:352/61/50/020270021176
11Trumm, Edvard *535:238/112/51/3174211023052341
15Raud, Erik *133:421/25/100/0112110240179
23Roosimägi, Urmet *230:594/91/13/56175413351422
45Burov, Roel216:480/10/10/01012011300-2
KOKKU20020/419/238/153684419541919197578
%48.8%39.1%53.3%
Võistluspaik Tamsalu Spordihoone
Aeg K 06.11.2019 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. november
Kaspar Allese (35)
Ron Pehka (21)
Gert Prants (39)
Homme, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Sulge

Ülekanded