ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
KK Viimsi/Noto1821252690
Betoonimeister/SK Nord/Cramo2116111159
R 18.10.2019 19:00, Forus Spordikeskus Viimsi
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *123:540/04/70/04264201101219
2Lilleõis, Robert415:213/32/60/05160100101214
3Bibikov, Gaspar *131:372/84/90/02464104221611
4Lelle, Arles-Egert305:130/00/00/010112012001
6Vene, Egert317:153/41/22/22132100221115
7Evart, Kristjan *224:522/30/52/2325620222611
10Märtson, Andreas *317:273/50/16/72131212171219
14Sünd, Kevin313:420/00/20/010130001001
15Kompus, Ralf209:441/21/20/001110011053
20Allorg, Mihkel *424:445/81/20/05382211301318
31Rikberg, Jorgen209:230/00/20/00000002010-3
92Aasma, Aleks206:480/11/30/00000000103-2
KOKKU20019/3414/4110/112816442413214171490107
%55.9%34.1%90.9%
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Heinla, Hendrik106:280/00/00/001110000002
3Holm, Karl *215:082/20/00/020222010049
8Keres, Kristjan300:000/00/00/000000000000
11Kastein, Julius-Erik211:460/30/02/40000001322-5
18Herter, Hendrik Andre500:000/00/00/000000000000
21Toome, Jaagup *524:233/50/11/221322114479
22Grüning, Aivar126:162/40/20/0505501313410
24Suija, Riho *323:482/51/41/240422042285
33Kaaberma, Aleksander424:530/21/30/041501032232
61Laur, Siim *232:099/183/70/05274203112723
91Prii, Roland *123:590/10/12/200041021325
97Kikerpill, Kermo411:101/30/00/000000000020
KOKKU20019/435/186/1024933201021914175960
%44.2%27.8%60%
Võistluspaik Forus Spordikeskus Viimsi
Aeg R 18.10.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Homme, 6. detsember
Mariel Gregor (41)
Mihkel Kirves (25)
Rene Rooneem (31)
Raigo Sooär (37)
Viktor Viktorov (69)
Sulge

Ülekanded