ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Betoonimeister/Tskk/SK Nord1819222281
RSK Tarvas1716142269
K 17.04.2019 20:15, Nord Cramo Spordihoone
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Heinla, Hendrik122:151/21/23/5235610223815
3Holm, Karl200:000/00/00/000000000000
6Rausberg, Martin *332:080/01/48/122024202381115
8Zoober, Andres214:020/30/21/11120101301-5
9Klementsov, Margus *234:126/121/11/2140145301531628
11Kask, Georg111:472/30/03/431400003278
18Herter, Hendrik Andre500:000/00/00/000000000000
21Toome, Jaagup *516:182/30/11/241521035456
22Grüning, Aivar *117:401/21/11/120220043163
33Kaaberma, Aleksander421:162/41/50/203320022272
61Laur, Siim *230:176/102/32/22022110112021
97Kikerpill, Kermo400:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/397/1920/313093923911527248193
%51.3%36.8%64.5%
RSK Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *136:324/92/86/72245104342015
2Kaasik, Erik200:000/00/00/000000000000
3Pugonen, Sven110:421/30/11/211211023230
4Vahter, Janis *429:244/81/61/16062001341211
10Lindmets, Renato *529:583/70/05/873105203581121
13Lippasaar, Arvan-Johannes300:000/00/00/000000000000
19Lille, Randel Rainer314:183/40/22/213410012288
33Kurg, Mihkel *325:041/21/61/231420014262
77Laandu, Martin403:330/00/00/01010000200-1
86Kens, Cristo *133:212/31/31/200011030487
88Pilk, Illimar517:030/00/21/211222003112
KOKKU20018/365/2818/2622113319701525276965
%50%17.9%69.2%
Kohtunikud Madis Allik, Indrek Kelement, Kristian Sirp
Võistluspaik Nord Cramo Spordihoone
Aeg K 17.04.2019 20:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 2 (Janis Vahter, Renato Lindmets)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 23. september
Lauri Luks (33)
Külli Reinfeld (36)
Igor Tavaste (71)
Risto Visnapuu (38)
Homme, 24. september
Aleksander Karavajev (61)
Õie Krevald-Veske (77)
Malle Tammpere (Rüga) (92)
Rainer Võsaste (55)
Sulge

Ülekanded