ONLINE mängud
BC Kalev/Cramo I
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TLÜ
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rapla KK/Kohila
RSK Tarvas
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
KK Viimsi/Noto26332724110
Rapla KK/Kohila2228191988
R 22.03.2019 19:00, Karulaugu Spordikeskus
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Saar, Jalmar-Joosep218:132/50/30/00111101414-3
5Rikberg, Gregor211:250/00/40/01011100100-2
7Evart, Kristjan *203:380/00/30/00000000010-2
10Märtson, Andreas321:433/31/14/51122200351320
11Sarapuu, Trevor117:380/03/63/4011100131127
14Sünd, Kevin *326:114/71/40/03145001201111
20Allorg, Mihkel *431:029/131/31/155104300212232
21Indermitte, Joosep *135:026/85/80/171810002132739
23Kõiva, Sander501:420/00/00/010100010101
31Rikberg, Jorgen *224:205/72/32/23252004141821
92Aasma, Aleks209:000/21/20/02130002413-2
KOKKU20029/4514/3710/132313362670122118110122
%64.4%37.8%76.9%
Rapla KK/Kohila
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Sein, Joonas *232:035/73/51/29092103162029
4Ratas, Jan Märten *124:431/22/30/010110042284
5Tamberg, Johan-Marcus413:451/21/10/210102004354
7Alumets, Taniel316:221/11/12/200020002178
8Ruubel, Markus224:492/41/42/2202510416913
9Ruut, Marek *226:302/52/51/2112400131117
13Aalde, Deran-Eric *320:372/40/00/230350002147
15Laars, Jürgen209:242/40/11/111200022151
30Põldoja, Kustas *331:428/151/10/03254002101918
70Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
KOKKU20024/4411/217/132142523401618218891
%54.5%52.4%53.8%
Kohtunikud Rainis Värv
Võistluspaik Karulaugu Spordikeskus
Aeg R 22.03.2019 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (60)
Davis Kostõgov (40)
Kristian Kullamäe (20)
Kai Puumets (49)
Henri Räim (30)
Homme, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019