ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Betoonimeister/Tskk/SK Nord1417191767
Tartu Kalev/Estiko1619102368
R 22.03.2019 18:30, Nord Cramo Spordihoone
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Heinla, Hendrik104:400/10/10/01011002100-3
3Holm, Karl203:370/10/00/00000011100-2
6Rausberg, Martin *332:060/21/40/05161103403-1
8Zoober, Andres206:060/00/10/00001001100-2
9Klementsov, Margus *234:427/121/13/36395406372031
21Toome, Jaagup517:452/20/10/0718100011412
22Grüning, Aivar *129:052/42/20/10113102121011
33Kaaberma, Aleksander414:291/31/11/220200110266
42Mardo, Menhart *418:291/40/01/20110001213-2
61Laur, Siim *238:564/74/71/15164014232123
91Prii, Roland100:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/369/186/92683416632116166773
%47.2%50%66.7%
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kivimäe, Joosep *431:312/60/00/034721032246
4Binsol, Paavo303:420/10/10/00000100100-2
5Oras, Andi115:360/30/40/02022200110-1
6Järvik, Marten *332:294/103/40/03470412121721
9Pallum, Renalt409:161/30/00/00110001202-2
11Liiv, Artur *533:405/90/02/35160101041215
19Leppik, Silver *234:584/84/101/33145201232120
30Dalke, Gintaras *133:133/42/60/02024102231213
88Raamat, Mart405:310/00/00/00000000510-4
KOKKU20019/449/253/6181129131211016166866
%43.2%36%50%
Kohtunikud Aleksei Mohov, Erik Tserr
Võistluspaik Nord Cramo Spordihoone
Aeg R 22.03.2019 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)