ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
G4S Noorteliiga1226212483
KA Tallinna Kalev/TLÜ31183618103
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer209:540/10/00/011200020100
6Allemann, Georg *426:302/70/00/021301012040
11Suurorg, Kasper117:511/41/11/210101022261
15Pehka, Ran Andre *131:216/94/99/95162304273337
20Treier, Andreas203:530/10/00/00000000000-1
22Raiend, Illimar423:386/101/20/03360013221514
31Suurorg, Oliver *128:514/91/53/36284204231416
32Heinla, Joosep *307:190/00/00/00000001200-3
35Ilver, Markus311:531/30/10/20000101012-2
38Kokk, Kristjan *325:351/50/12/221320001245
44Reinart, Ken-Martti313:102/30/01/210112003155
KOKKU20023/527/1916/202193091011816198372
%44.2%36.8%80%
KA Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Jurtom, Martin *431:015/72/73/32023002121916
4Vehmanen, Kiur-Thomas107:550/00/10/00000001000-2
5Käämer, Romet116:541/20/22/213421004347
6Luts, Erik413:130/02/20/040400104067
8Engelbrecht, Hendry505:101/10/00/010100010022
9Kelmelis, Arminas *219:472/43/54/40001003231712
11Brown, Devonte Devon *128:185/80/02/210010101004331235
12Stankevits, Ilja413:183/60/02/2527100122811
19Väli, Alvar *512:262/50/00/030310011043
23Beilinson, Daniel *114:522/20/00/011220010047
27Ronkel, Aleksei409:364/50/02/22350001121014
30Akenpärg, Kiur227:245/62/91/12022103211710
KOKKU20030/469/2616/163194022121182016103122
%65.2%34.6%100%
Kohtunikud Ranno Konks, Hendrik Laas
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg N 07.03.2019 17:30
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 10. detsember
Algis Liblik (36)
Heiko Mander (32)
Homme, 11. detsember
Hannes Arge (30)
Indrek Kaarmäe (37)
Kristjan Kitsing (29)
Marko Laanemets (37)
Veiko Möller (37)
Meelis Raiend (38)
Sulge

Ülekanded