ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Tamsalu Los Toros/TALTECH2322132078
G4S Noorteliiga1521141969
K 16.01.2019 18:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kalda, Alan309:380/10/00/020220000003
4Puur, Risto109:471/11/10/000021012055
5Schmalz, Eric *127:518/92/77/82026202262934
7Entsik, Arthur-Herman517:021/60/00/021310000223
8Hint, Aleksander Oliver316:281/21/30/032530032257
12Mager, Mihkel305:321/10/20/00000010402-3
13Orumaa, Raiko222:093/32/30/22460102111214
16Ringmets, Raido *522:573/70/11/1314440231710
17Konontshuk, Roman *421:501/60/01/42460002223-2
19Sein, Joonas *220:480/30/21/241510001110
20Kuusik, Aron105:580/11/10/000011010033
21Kuimet, Reni Alvin *319:520/33/40/020210011096
KOKKU20019/4310/2410/1722133521911418157880
%44.2%41.7%58.8%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer211:211/12/50/000000012081
9Karpin, Karl-Kristjan527:182/90/00/031420122444
11Suurorg, Kasper117:462/21/21/200000021184
13Ojamäe, Marek *215:551/20/11/220210010335
20Treier, Andreas200:000/00/00/000000000000
22Raiend, Illimar *421:392/30/22/200010002163
31Suurorg, Oliver *132:096/132/61/26173302421916
35Ilver, Markus *327:542/32/30/01120013031011
38Kokk, Kristjan321:461/30/10/010112011122
41Paloots, Karl-Gustav *510:042/20/01/120201030156
44Reinart, Ken-Martti314:031/10/12/213420013247
KOKKU20020/397/218/111662210621615186959
%51.3%33.3%72.7%
Kohtunikud Ranno Konks, Rainis Värv
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg K 16.01.2019 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 2 (Mihkel Mager, Reni Alvin Kuimet) vs 1 (Kristofer Kajari)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Homme, 8. detsember
Janari Jõesaar (26)
Rivo Nõmmistu (35)
Sulge

Ülekanded