ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
RSK Tarvas2315232081
Tartu Ülikool/Kuremaa SK1713211768
R 12.10.2018 19:00, Rakvere Spordihall
RSK Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *132:283/40/60/06410610223615
2Kaasik, Erik206:140/20/14/400001022240
4Vahter, Janis *425:436/80/16/105380201361827
10Lindmets, Renato *524:054/70/03/47073000261122
11Peil, Tõnis420:302/40/41/22130003205-3
13Lippasaar, Arvan-Johhannes303:580/00/00/002200002101
19Alavere, Janari203:560/00/00/000000000000
23Talu, Ander *426:066/81/61/11013101211612
33Kurg, Mihkel320:301/12/72/2325000341104
77Laandu, Martin409:401/10/00/020201011023
86Kens, Cristo *126:441/11/24/6505400337918
KOKKU20024/364/2721/2931124316601623278199
%66.7%14.8%72.4%
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Lillemägi, Sten *518:001/40/13/420211013354
4Veismann, Kristofer211:380/30/22/211211002120
5Tralla, Märt *127:143/60/12/2011320045811
6Annok, Jaanus116:051/11/22/7303420034716
7Peemot, Patrik *324:395/112/62/35050004131811
8Välb, Johannes *226:180/20/10/041510012101
14Tõnissoo, Ako210:051/30/00/011201021121
15Kask, Lauri419:082/50/03/43811010002718
17Nool, Danno402:500/10/00/00000000400-5
21Heinakroon, Markus *321:291/43/80/0123000131113
22Sepp, Rene117:293/60/22/211200014282
23Kroon, Karl-Robert404:590/20/10/01010000000-2
KOKKU20017/486/2416/2422153710801027236860
%35.4%25%66.7%
Kohtunikud Margus Napp, Mikko Virkala
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg R 12.10.2018 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers