ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Paide Viking Window2415151064
Tamsalu Los Toros/TalTech2130142691
R 12.10.2018 20:15, Paide E-Piim Spordihall
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kams, Siim *233:492/31/23/72350203041016
5Kams, Viljar114:081/10/00/010111002023
9Vaab, Karl-Kristjan *429:132/42/60/06170001251013
12Sardis, Kristjan421:340/20/10/02130103400-6
15Kraavik, Peeter *329:113/82/57/71230222431915
21Nõmm, Brett120:182/51/31/4527211242810
22Nurklik, Rauno *331:276/130/43/3303211604159
24Kivimäe, Martin301:590/00/00/001100000001
31Tõnström, Tõnis *118:160/10/20/02020104510-8
KOKKU20016/376/2314/212210325942121196453
%43.2%26.1%66.7%
Tamsalu Los Toros/TalTech
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kalda, Alan309:050/50/10/01010101400-9
5Schmalz, Eric123:078/132/46/85271102072835
10Liblik, Livar200:000/00/00/000000000000
12Mager, Mihkel *315:351/10/52/432501122446
14Parve, Martin Otto *520:295/70/01/46171211221119
16Ringmets, Raido519:361/10/00/001140031225
17Konontshuk, Roman414:340/30/00/02131000200-1
19Sein, Joonas216:433/32/70/13140000231212
20Kuusik, Aron *126:351/12/50/0303310200810
21Kuimet, Reni Alvin *326:412/54/64/44262201322023
24Pajumets, Ivalo *227:300/32/40/016732034167
KOKKU20021/4212/3213/212816441510215202191107
%50%37.5%61.9%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Erik Tserr
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg R 12.10.2018 20:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Kristjan Sardis) vs 1 (Mihkel Mager)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers