ONLINE mängud
BC Kalev/Cramo I
BC Tartu
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga II
KK Viimsi/NoTo
Kohila SK/Webware
Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY
Paide Viking Window
SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool
Tamsalu Los Toros/Karud
Tartu Kalev/Estiko
Tamsalu Los Toros/Karud30202729106
BC Tartu1026261476
R 03.11.2017 19:45, Tamsalu Spordihoone
Tamsalu Los Toros/Karud
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
2Lõns, Romet306:220/00/00/010100001000
4Ehte, Allan216:146/81/33/52351305231817
8Kita, Enes113:032/22/60/0202020100109
13Orumaa, Raiko *220:583/31/10/1314431101920
15Ramul, Sander *222:317/91/64/40112201052123
16Vaino, Joonas *524:096/60/02/36282012431421
17Konontshuk, Roman419:474/60/13/64150110341113
18Veide, Germo209:501/11/31/220200002164
19Meltsa, Mehis207:250/00/10/00000000100-2
20Kuusik, Aron *119:251/30/11/2707410011311
22Põldmaa, Alo118:451/40/13/421351023256
31Tribuntsov, Raimond *221:250/22/43/4213221144911
KOKKU20031/448/2720/3131104120154132124106133
%70.5%29.6%64.5%
BC Tartu
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Kaasik, Georg *229:401/30/00/210143024121
6Tabo, Aleks *229:137/122/50/04043212502015
7Paap, Egert423:122/30/00/022410133144
8Kevvai, Egert522:087/110/02/44260201241619
12Saal, Patrik *432:287/141/81/27290002161815
16Jürgenstein, Joonas Anton *137:534/80/16/74155008481414
42Kelt, Henri *525:230/40/02/21011002512-6
KOKKU20028/553/1411/172373014722024217662
%50.9%21.4%64.7%
Kohtunikud Toomas Kiis, Ragnar Heek
Võistluspaik Tamsalu Spordihoone
Aeg R 03.11.2017, kell 19:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. november
Anton Bazõlev (32)
Kadri-Ann Lass (21)
Martti Luik (29)
Sirje Metsküll Kangro (68)
Rauno Nurger (24)
Peeter Peljo (43)
Silver Suurorg (20)
Homme, 25. november
Kristjan Rinaldo (26)
Kai Vabrit Kadaja (50)
Õie Veber (66)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

EST_GB_üksikpilet