ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
KK Viimsi/Noto2923171281
BC Kalev/Cramo I2014232178
R 06.10.2017 20:00, Viimsi Kooli spordihoone
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *134:133/41/61/21127201321012
2Saar, Jalmar Joosep *231:474/44/71/15162201242129
3Veismann, Kristofer122:471/41/40/00001001225-1
5Rikberg, Gregor200:000/00/00/000000000000
6Gawley, Devon211:540/00/12/410120001223
7Evart, Kristjan *232:306/74/94/46174402262839
9Kokk, Kristjan308:512/20/20/011200001043
12Kõiva, Sander510:070/10/00/02020002500-6
13Lüüs, Karl-Joosep *314:101/11/40/02020001505-2
14Sünd, Kevin311:261/20/30/000011201021
15Herodes, Georg Simon *422:112/50/00/021323112148
16Lambot, Isak300:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/3011/368/112052519123924178186
%66.7%30.6%72.7%
BC Kalev/Cramo I
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Murd, Kristo117:181/40/20/010110110120
5Indermitte, Joosep *124:310/11/40/021310012030
7Batanov, Anton *230:194/53/82/23037204241923
10Leppind, Allar *520:025/110/04/448121011231422
12Märtson, Andreas315:480/11/42/221311002155
15Roosaar, Sten205:050/00/00/01010003200-4
16Soodla, Tõnu300:000/00/00/00000000200-2
21Kaarlep, Indrek415:151/11/11/2235001122610
22Sild, Kauri *417:094/120/01/3628110114911
77Sirkel, Jaanis406:331/20/00/010100001021
88Jurno, Silver221:193/90/11/3459220022711
97Soodla, Madis *426:364/90/03/84260114171111
KOKKU20023/556/2014/2430225214741619247888
%41.8%30%58.3%
Kohtunikud Aleksei Mohov, Hendrik Laas
Võistluspaik Viimsi Kooli spordihoone
Aeg R 06.10.2017 20:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Sander Kõiva) vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (61)
Õie Krevald-Veske (77)
Malle Tammpere (Rüga) (92)
Rainer Võsaste (55)
Homme, 25. september
Aare Halliko (46)
Aleksander Kaaberma (25)
Tõnu Lust (61)
Sulge

Ülekanded