ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
KK Viimsi/Noto2923171281
BC Kalev/Cramo I2014232178
R 06.10.2017 20:00, Viimsi Kooli spordihoone
KK Viimsi/Noto
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *134:133/41/61/21127201321012
2Saar, Jalmar-Joosep *231:474/44/71/15162201242129
3Veismann, Kristofer122:471/41/40/00001001225-1
5Rikberg, Gregor200:000/00/00/000000000000
6Gawley, Devon211:540/00/12/410120001223
7Evart, Kristjan *232:306/74/94/46174402262839
9Kokk, Kristjan308:512/20/20/011200001043
12Kõiva, Sander510:070/10/00/02020002500-6
13Lüüs, Karl-Joosep *314:101/11/40/02020001505-2
14Sünd, Kevin311:261/20/30/000011201021
15Herodes, Georg Simon *422:112/50/00/021323112148
16Lambot, Isak300:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/3011/368/112052519123924178186
%66.7%30.6%72.7%
BC Kalev/Cramo I
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Murd, Kristo117:181/40/20/010110110120
5Indermitte, Joosep *124:310/11/40/021310012030
7Batanov, Anton *230:194/53/82/23037204241923
10Leppind, Allar *520:025/110/04/448121011231422
12Märtson, Andreas315:480/11/42/221311002155
15Roosaar, Sten205:050/00/00/01010003200-4
16Soodla, Tõnu300:000/00/00/00000000200-2
21Kaarlep, Indrek415:151/11/11/2235001122610
22Sild, Kauri *417:094/120/01/3628110114911
77Sirkel, Jaanis406:331/20/00/010100001021
88Jurno, Silver221:193/90/11/3459220022711
97Soodla, Madis *426:364/90/03/84260114171111
KOKKU20023/556/2014/2430225214741619247888
%41.8%30%58.3%
Kohtunikud Aleksei Mohov, Hendrik Laas
Võistluspaik Viimsi Kooli spordihoone
Aeg R 06.10.2017 20:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Sander Kõiva) vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Priit Heinaste (33)
Tõnn Kuuli (36)
Karri Kuus (32)
Kristi Mõistus (36)
Imre Triisberg (39)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (18)
Laura Noor (25)
Allar Raamat (33)
Aigar Reimann (35)
Liina Reinup (51)
Tiiu Ring-Krumm (72)
Jaak Salumets (71)
Mart Sooberg (42)
Reiko Urbla (30)
Kristin Õispuu (18)
Sulge

Ülekanded