ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava ja tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
116 N 12.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK HITO/BC Karjamaa *mängu ei toimu Põhiturniir
110 N 05.03.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 80:76 Eesti Maaülikool/SKARCON Turu tn spordihoone Põhiturniir
074 T 25.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga 91:99 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
103 N 20.02.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 90:89 Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud 94:73 Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
092 N 06.02.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH 77:92 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, TalTech Spordihoone Põhiturniir
089 R 31.01.2020 17:45 Balteco 79:100 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
082 N 23.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 99:97 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
068 N 09.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 46:81 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
063 R 20.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 79:97 Eesti Maaülikool/SKARCON Jõhvi Spordihall Põhiturniir
057 N 12.12.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 74:73 Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
050 N 05.12.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 87:91 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu, TÜ sph Põhiturniir
044 R 29.11.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 76:74 Eesti Maaülikool/SKARCON Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
039 K 20.11.2019 19:30 Paide Viking Window 76:105 Eesti Maaülikool/SKARCON Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
034 N 14.11.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 96:70 Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
029 R 08.11.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 68:91 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
021 N 31.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 77:74 G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
012 K 23.10.2019 20:15 Betoonimeister/SK Nord/Cramo 78:70 Eesti Maaülikool/SKARCON Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
015 N 17.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 85:69 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
003 N 03.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 92:83 Balteco Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 3. aprill
Peeter Ehala (32)
Kerttu Jallai (30)
Peeter Kokk (75)
Rainer Kruusla (46)
Jane Svilberg (25)
Homme, 4. aprill
Taago Pikas (32)
Kustas Põldoja (27)
Sulge

Ülekanded