ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
083 P 07.03.2021 16:00 Kadrina Karud KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
106 E 08.03.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Los Toros/TALTECH Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
109 N 11.03.2021 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
110 N 11.03.2021 19:00 Tartu Ülikool II Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
114 N 11.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Kalev/Estiko Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
112 R 12.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Kadrina Karud Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
111 R 12.03.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus SK Nord Aid/Cramo Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
113 R 12.03.2021 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
085 T 16.03.2021 Kadrina Karud Tartu Ülikool II *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
089 T 16.03.2021 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
086 T 16.03.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Tamsalu Los Toros/TALTECH Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
088 T 16.03.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
090 T 16.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
087 K 17.03.2021 19:30 Paide Viking Window G4S Noorteliiga Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
119 N 18.03.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
115 N 18.03.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
116 N 18.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
118 R 19.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto G4S Noorteliiga Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
117 R 19.03.2021 19:30 Kadrina Karud Rae Koss/Hansaviimistlus Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
120 R 19.03.2021 19:30 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
044 T 23.03.2021 Kadrina Karud G4S Noorteliiga *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
121 N 25.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
125 R 26.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
122 R 26.03.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
123 R 26.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
124 R 26.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
126 R 26.03.2021 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
128 N 01.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
127 N 01.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
132 R 02.04.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
131 R 02.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool II Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
129 R 02.04.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus KK Viimsi/Noto Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
130 R 02.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool Kadrina Karud Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
075 N 08.04.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool II Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
073 N 08.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
078 R 09.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
074 R 09.04.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
076 R 09.04.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
077 R 09.04.2021 19:30 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
051 E 12.04.2021 17:30 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
041 T 13.04.2021 G4S Noorteliiga Tartu Kalev/Estiko *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
009 K 14.04.2021 19:30 Paide Viking Window Tartu Ülikool II Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
065 N 15.04.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Ülikool II Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
062 N 15.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
061 R 16.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo KA Tallinna Kalev/TSK Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
066 R 16.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
063 R 16.04.2021 19:30 Kadrina Karud KK Viimsi/Noto Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
064 R 16.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
067 N 22.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool II Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
072 R 23.04.2021 Tamsalu Los Toros/TALTECH G4S Noorteliiga *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 5. märts
Vitali Denikin (35)
Sergei Kruglov (57)
Merlis Niklus (41)
Rivo Turro (40)
Homme, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Sulge

Ülekanded