ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
029 R 06.11.2020 19:30 Keila Korvpallikool 97:53 SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus Põhiturniir
025 N 05.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 78:74 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
026 N 05.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 78:93 KK Viimsi/Noto Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
021 R 30.10.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 73:66 KK Viimsi/Noto Turu tn spordihoone Põhiturniir
024 R 30.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 86:77 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
020 R 30.10.2020 19:30 Keila Korvpallikool 68:89 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Tervisekeskus Põhiturniir
023 R 30.10.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 66:82 Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
022 R 30.10.2020 20:15 Paide Viking Window 95:92 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
019 N 29.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 68:111 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
007 N 22.10.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 90:71 Keila Korvpallikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
013 N 22.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 64:70 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
016 R 16.10.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 84:73 Paide Viking Window Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
017 R 16.10.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 76:68 Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
015 R 16.10.2020 19:30 Keila Korvpallikool 78:87 Tartu Kalev/Estiko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
018 R 16.10.2020 19:30 Kadrina Karud 97:54 SK Nord Aid/Cramo Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
014 N 15.10.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 80:73 G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
010 R 09.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 50:89 KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
011 R 09.10.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 81:93 KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
008 R 09.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 79:88 Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Põhiturniir
012 R 09.10.2020 19:30 Kadrina Karud 96:75 Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
005 R 02.10.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 66:102 Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
006 R 02.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 56:100 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
004 R 02.10.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:74 Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
002 N 01.10.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 79:62 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
003 N 01.10.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 86:89 Kadrina Karud Turu tn spordihoone Põhiturniir
001 K 30.09.2020 20:00 Tartu Ülikool II 71:79 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded