ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
041 T 13.04.2021 G4S Noorteliiga Tartu Kalev/Estiko #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
051 E 12.04.2021 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
044 T 23.03.2021 Kadrina Karud G4S Noorteliiga #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
106 E 08.03.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo 65:85 Tamsalu Los Toros/TALTECH Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
083 P 07.03.2021 16:00 Kadrina Karud 78:66 KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
105 R 05.03.2021 18:45 Rae Koss/Hansaviimistlus 102:63 G4S Noorteliiga Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
107 R 05.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto 89:67 Tartu Ülikool II Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
103 N 04.03.2021 18:00 Kadrina Karud 82:75 Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
108 N 04.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 91:57 Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
081 T 02.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga 71:67 Tartu Ülikool II Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
096 R 26.02.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo 60:107 Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
092 R 26.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 67:85 Tartu Ülikool II Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
094 R 26.02.2021 20:15 Paide Viking Window 96:68 KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
091 N 25.02.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 84:78 KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
079 T 23.02.2021 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 65:75 Tartu Kalev/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
080 T 23.02.2021 19:30 Paide Viking Window 74:79 Rae Koss/Hansaviimistlus Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
102 R 19.02.2021 KK Viimsi/Noto SK Nord Aid/Cramo *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
101 R 19.02.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 83:69 G4S Noorteliiga Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
097 N 18.02.2021 19:30 Tartu Ülikool II 93:76 Paide Viking Window Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
098 N 18.02.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon 68:75 Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
093 R 12.02.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko 89:70 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
056 R 11.12.2020 18:30 G4S Noorteliiga 70:89 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
059 R 11.12.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 92:73 Eesti Maaülikool/Skarcon Turu tn spordihoone Põhiturniir
060 R 11.12.2020 19:30 Keila Korvpallikool 69:91 KA Tallinna Kalev/TSK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
058 R 11.12.2020 20:15 Paide Viking Window 76:90 Kadrina Karud Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
055 N 10.12.2020 19:30 Tartu Ülikool II 72:108 KK Viimsi/Noto Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
057 K 09.12.2020 19:15 Tamsalu Los Toros/TALTECH 85:57 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
050 R 04.12.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 80:76 Kadrina Karud Jüri Spordihoone Põhiturniir
053 R 04.12.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 70:84 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
052 R 04.12.2020 20:15 G4S Noorteliiga 64:116 KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
054 R 04.12.2020 20:15 Paide Viking Window 89:82 Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
049 N 03.12.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 79:53 Tartu Ülikool II Turu tn spordihoone Põhiturniir
047 R 27.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 96:73 Paide Viking Window Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
048 R 27.11.2020 19:30 Keila Korvpallikool 102:69 Tartu Ülikool II Keila Tervisekeskus Põhiturniir
046 N 26.11.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 79:65 KA Tallinna Kalev/TSK Turu tn spordihoone Põhiturniir
045 N 26.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 80:93 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
043 K 25.11.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 59:87 Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
039 R 20.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:54 Rae Koss/Hansaviimistlus Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
042 R 20.11.2020 20:15 Paide Viking Window 85:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
037 N 19.11.2020 18:00 Kadrina Karud 105:84 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
040 N 19.11.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 85:78 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
038 N 19.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 78:59 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
034 R 13.11.2020 18:30 G4S Noorteliiga 65:80 Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
036 R 13.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 79:65 KA Tallinna Kalev/TSK Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
035 R 13.11.2020 20:15 SK Nord Aid/Cramo 78:88 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
031 N 12.11.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 70:73 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
032 N 12.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 82:88 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
033 N 12.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 77:67 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
028 R 06.11.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 103:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Turu tn spordihoone Põhiturniir
027 R 06.11.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 86:67 Paide Viking Window Jüri Spordihoone Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Homme, 14. aprill
Mai Arkman (57)
Alan Helm (37)
Elise Käit (30)
Stanislav Minitsh (34)
Sulge

Ülekanded