ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
803 L 23.04.2022 14:00 TERE Kadrina Karud 70:79 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) Finaalturniir
804 L 23.04.2022 17:00 Tartu Kalev/Estiko 70:68 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal) Finaalturniir
801 R 22.04.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 115:69 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) Finaalturniir
802 R 22.04.2022 20:30 TERE Kadrina Karud 84:94 Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph (sinine saal) Finaalturniir
205 N 14.04.2022 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 68:90 TERE Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph Play-off
206 K 13.04.2022 19:30 Paide Viking Window 74:85 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Paide E-Piim Spordihall Play-off
207 K 13.04.2022 19:30 Keila Korvpallikool 88:81 Tartu Ülikool/Eviko Keila Tervisekeskus Play-off
208 T 12.04.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko 74:59 TSA Kalev Turu tn spordihoone Play-off
201 R 08.04.2022 19:15 TERE Kadrina Karud 90:69 Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Play-off
203 R 08.04.2022 20:00 Tartu Ülikool/Eviko 76:105 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Play-off
204 N 07.04.2022 19:00 TSA Kalev 66:85 Tartu Kalev/Estiko Tallinna Õismäe Vene Lütseum Play-off
202 K 06.04.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 81:64 Paide Viking Window Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Play-off
129 R 01.04.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo 102:103 Rae Koss/Hansaviimistlus Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
130 R 01.04.2022 18:45 G4S Noorteliiga 60:69 Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
131 R 01.04.2022 19:15 TERE Kadrina Karud 68:67 TSA Kalev Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
132 R 01.04.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 89:82 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
128 R 01.04.2022 20:15 Tartu Kalev/Estiko 85:92 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu, TÜ sph (sinine saal) Põhiturniir
127 N 31.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 76:71 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
076 T 29.03.2022 19:00 TSA Kalev 71:93 Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
086 P 27.03.2022 16:30 Eesti Maaülikool/Skarcon 70:81 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
122 R 25.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 63:62 Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Põhiturniir
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud 89:90 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool 90:64 G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Põhiturniir
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window 99:94 SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
121 N 24.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium 59:73 TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
125 K 23.03.2022 20:00 Tartu Ülikool/Eviko 82:81 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo 81:83 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev 69:68 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
117 R 18.03.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko 92:71 Paide Viking Window Variku Spordihoone Põhiturniir
115 R 18.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus 89:80 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Jüri Spordihoone Põhiturniir
120 R 18.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 93:64 G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
118 N 17.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 77:87 TERE Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
113 R 11.03.2022 18:45 G4S Noorteliiga 74:114 TERE Kadrina Karud Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
112 R 11.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool 66:85 Tartu Kalev/Estiko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
110 R 11.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus 81:75 Paide Viking Window Jüri Spordihoone Põhiturniir
114 R 11.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 84:64 SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
109 N 10.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium 76:85 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
111 N 10.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 85:69 TSA Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
108 R 04.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud 106:68 SK Nord Aid/Cramo Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
070 N 03.03.2022 17:30 G4S Noorteliiga 70:81 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
083 N 03.03.2022 20:00 Paide Viking Window 78:68 TSA Kalev Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
066 N 03.03.2022 20:30 Keila Korvpallikool 75:82 Tartu Ülikool/Eviko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
094 E 28.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 101:53 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
087 R 25.02.2022 17:00 SK Nord Aid/Cramo 46:81 Tartu Ülikool/Eviko Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
103 R 25.02.2022 20:15 Paide Viking Window 75:87 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Konesko Türi Spordihoone Põhiturniir
104 K 23.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 76:67 Tartu Ülikool/Eviko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
106 K 23.02.2022 19:00 TSA Kalev 84:64 G4S Noorteliiga Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
107 K 23.02.2022 20:10 Tartu Kalev/Estiko 95:88 Eesti Maaülikool/Skarcon Turu tn spordihoone Põhiturniir
105 T 22.02.2022 19:30 Keila Korvpallikool 85:82 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Tervisekeskus Põhiturniir
101 R 18.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo 55:83 TSA Kalev Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded