ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded Pilet
076 K 19.01.2022 TSA Kalev Keila Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
073 N 20.01.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium SK Nord Aid/Cramo Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
077 R 21.01.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Ülikool/Eviko Jüri Spordihoone Põhiturniir
074 R 21.01.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
075 R 21.01.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Põhiturniir
082 K 26.01.2022 20:10 Tartu Kalev/Estiko Tartu Ülikool/Eviko Turu tn spordihoone Põhiturniir
080 R 28.01.2022 18:45 G4S Noorteliiga SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
084 R 28.01.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Jüri Spordihoone Põhiturniir
081 R 28.01.2022 19:30 Keila Korvpallikool TERE Kadrina Karud Keila Tervisekeskus Põhiturniir
079 R 28.01.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
083 R 28.01.2022 20:15 Paide Viking Window TSA Kalev Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
089 N 03.02.2022 17:30 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu Kalev/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
085 N 03.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium G4S Noorteliiga Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
087 R 04.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool/Eviko Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
088 R 04.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
024 R 04.02.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus TSA Kalev Jüri Spordihoone Põhiturniir
086 R 04.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
091 N 10.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
092 N 10.02.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
096 R 11.02.2022 19:00 TSA Kalev Tartu Kalev/Estiko Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
095 R 11.02.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus TERE Kadrina Karud Jüri Spordihoone Põhiturniir
094 R 11.02.2022 20:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
093 R 11.02.2022 20:15 Paide Viking Window Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
097 N 17.02.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu Ülikool/Eviko Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
101 R 18.02.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo TSA Kalev Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
099 R 18.02.2022 18:45 G4S Noorteliiga TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
102 R 18.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud Tartu Kalev/Estiko Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
098 R 18.02.2022 19:20 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus Põhiturniir
100 R 18.02.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
104 K 23.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu Ülikool/Eviko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
105 R 25.02.2022 Keila Korvpallikool Rae Koss/Hansaviimistlus *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
106 R 25.02.2022 TSA Kalev G4S Noorteliiga *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
108 R 25.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud SK Nord Aid/Cramo Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
107 R 25.02.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Eesti Maaülikool/Skarcon Turu tn spordihoone Põhiturniir
103 R 25.02.2022 20:15 Paide Viking Window Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
066 R 04.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/Eviko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
109 N 10.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
111 N 10.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TSA Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
113 R 11.03.2022 18:45 G4S Noorteliiga TERE Kadrina Karud Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
112 R 11.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool Tartu Kalev/Estiko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
110 R 11.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Paide Viking Window Jüri Spordihoone Põhiturniir
114 R 11.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
118 N 17.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TERE Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
117 R 18.03.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone Põhiturniir
115 R 18.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Jüri Spordihoone Põhiturniir
120 R 18.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
121 N 24.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
125 N 24.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 19. jaanuar
Maia Dorbek (66)
Ingmar Kaup (46)
Ingmar Nöps (34)
Tarmo Pillerpau (40)
Peeter Pukk (40)
Reemo Veski (42)
Homme, 20. jaanuar
Urmas Kask (48)
Taavi Leok (29)
Irina Lukjanovitš (38)
Margus Martin (47)
Tanel Sokk (37)
Raitel Võikar (33)
Sulge

Ülekanded