ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
054 R 06.12.2019 17:45 Balteco Kadrina Karud Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
053 L 07.12.2019 14:00 Paide Viking Window KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
055 T 10.12.2019 17:30 G4S Noorteliiga Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
056 K 11.12.2019 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
057 N 12.12.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
058 R 13.12.2019 19:00 KK Viimsi/Noto Paide Viking Window Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
059 R 13.12.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Balteco Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
060 R 13.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Karud Jõhvi Spordihall Põhiturniir
061 K 18.12.2019 18:00 G4S Noorteliiga KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
065 R 20.12.2019 18:30 Tartu Kalev/Estiko Balteco Turu tn spordihoone Põhiturniir
066 R 20.12.2019 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
062 R 20.12.2019 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Ülikool/Kuremaa SK Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
063 R 20.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Eesti Maaülikool/SKARCON Jõhvi Spordihall Põhiturniir
064 R 20.12.2019 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
067 K 08.01.2020 20:15 Tartu Kalev/Estiko Kadrina Karud Turu tn spordihoone Põhiturniir
069 N 09.01.2020 19:00 G4S Noorteliiga KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
068 N 09.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
071 R 10.01.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Balteco Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
072 R 10.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Tamsalu Los Toros/TALTECH Jõhvi Spordihall Põhiturniir
070 R 10.01.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Ülikool/Kuremaa SK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
074 N 16.01.2020 19:00 G4S Noorteliiga Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
073 N 16.01.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Balteco Tartu, TÜ sph Põhiturniir
078 R 17.01.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
075 R 17.01.2020 19:15 Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
077 R 17.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
076 R 17.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Betoonimeister/SK Nord/Cramo Jõhvi Spordihall Põhiturniir
079 T 21.01.2020 17:30 G4S Noorteliiga Paide Viking Window Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
080 K 22.01.2020 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Kalev/Estiko Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
081 N 23.01.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph Põhiturniir
082 N 23.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
083 R 24.01.2020 KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Karud *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
084 R 24.01.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Balteco Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
085 K 29.01.2020 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
089 R 31.01.2020 17:45 Balteco Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
090 R 31.01.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
088 R 31.01.2020 19:15 Kadrina Karud G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
086 R 31.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
087 R 31.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi/Noto Jõhvi Spordihall Põhiturniir
092 N 06.02.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, TalTech Spordihoone Põhiturniir
091 N 06.02.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Põhiturniir
094 R 07.02.2020 17:45 Balteco KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
096 R 07.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
093 R 07.02.2020 19:15 Kadrina Karud Tartu Ülikool/Kuremaa SK Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
095 R 07.02.2020 20:15 Paide Viking Window KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
099 R 14.02.2020 17:45 Balteco Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
097 R 14.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
102 R 14.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
101 R 14.02.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa G4S Noorteliiga Jõhvi Spordihall Põhiturniir
098 R 14.02.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded