ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
021 N 21.10.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
023 R 22.10.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Turu tn spordihoone Põhiturniir
019 R 22.10.2021 18:45 G4S Noorteliiga Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
090 R 22.10.2021 19:00 TSA Kalev Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
020 R 22.10.2021 19:30 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Tervisekeskus Põhiturniir
022 R 22.10.2021 20:15 Paide Viking Window TERE Kadrina Karud Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
030 R 05.11.2021 18:20 Tartu Kalev/Estiko TSA Kalev Turu tn spordihoone Põhiturniir
027 R 05.11.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
026 R 05.11.2021 18:45 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Eviko Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
029 R 05.11.2021 19:15 TERE Kadrina Karud Rae Koss/Hansaviimistlus Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
025 R 05.11.2021 19:30 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Keila Tervisekeskus Põhiturniir
028 R 05.11.2021 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
033 N 11.11.2021 19:30 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH G4S Noorteliiga Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
036 R 12.11.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko TERE Kadrina Karud Turu tn spordihoone Põhiturniir
034 R 12.11.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone Põhiturniir
035 R 12.11.2021 19:00 TSA Kalev SK Nord Aid/Cramo Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
031 R 12.11.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
032 R 12.11.2021 20:15 Paide Viking Window Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
037 K 17.11.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Paide Viking Window Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
038 N 18.11.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
041 N 18.11.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
042 R 19.11.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo TERE Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
040 R 19.11.2021 18:45 G4S Noorteliiga TSA Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
039 R 19.11.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
046 R 26.11.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone Põhiturniir
048 R 26.11.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
045 R 26.11.2021 19:00 TSA Kalev Tartu Ülikool/Eviko Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
047 R 26.11.2021 19:15 TERE Kadrina Karud G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
043 R 26.11.2021 20:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
044 R 26.11.2021 20:15 Paide Viking Window Rae Koss/Hansaviimistlus Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
050 K 01.12.2021 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH TSA Kalev Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
049 K 01.12.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Rae Koss/Hansaviimistlus Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
054 R 03.12.2021 18:45 G4S Noorteliiga Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
052 R 03.12.2021 19:15 TERE Kadrina Karud Tartu Ülikool/Eviko Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
053 R 03.12.2021 19:30 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus Põhiturniir
051 R 03.12.2021 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
056 R 10.12.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko Rae Koss/Hansaviimistlus Turu tn spordihoone Põhiturniir
058 R 10.12.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
059 R 10.12.2021 18:45 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
055 R 10.12.2021 19:00 TSA Kalev Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
057 R 10.12.2021 20:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH TERE Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
060 R 10.12.2021 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Ülikool/Eviko Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
061 K 15.12.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu Kalev/Estiko Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
064 N 16.12.2021 19:15 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
062 R 17.12.2021 TSA Kalev TERE Kadrina Karud *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
066 R 17.12.2021 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/Eviko Keila Tervisekeskus Põhiturniir
063 R 17.12.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus SK Nord Aid/Cramo Jüri Spordihoone Põhiturniir
065 R 17.12.2021 20:15 Paide Viking Window G4S Noorteliiga Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
067 K 12.01.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TERE Kadrina Karud Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
072 N 13.01.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko Paide Viking Window Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (59)
Jaan Martinson (61)
Eigar Siim (59)
Tiina Teder (26)
Mart Uuehendrik (41)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (35)
Väino Viilup (93)
Sulge

Ülekanded