ONLINE mängud

Saku I ja II liiga

Saku I ja Saku II liiga on omal moel samuti Eesti korvpalli tasemenäit ja tulevikunägemuses ka suuresti meie korvpalli hüppelaud. Korvpalliliit püüab esi- ja teist liigat lähiaastatel rohkem väärtustada, ümber kujundada ja selle taset tõsta.

 

Saku tuli 20. detsembril 2015 esi- ja teise liiga nimisponsoriks, mis nende liigade olulisusest EKLi jaoks ka selget keelt kõneleb. Saku kui võimsa brändi nime lisandumine peaks ka liigale väge juurde andma.


Saku I ja Saku II liigale lisandus hooajal 2016/2017 nn Rahvaliiga, kus saavad osaleda vaid meeskonnad kellede koosseisudes on mängijad, kes teistes EKL poolt läbiviidavates liigades ei osale (va seeniorid).


I ja II liiga on olnud niisiis ühelt poolt "maandumiskoht" lõpetavatele tippmängijatele, teisalt kasvulava ja tõestamise areen noormängijatele. 

 

Meeste esiliigas on osalejaid 12 ning esmakordselt hooajal 2017/2018 mängivad kõik kõigiga läbi. Varasemalt on meeskonnad põhiturniiril jagunenud alagruppidesse.
 

Meeste II liigas mängitakse esmalt regioonipõhiselt alagruppides, järgmises etappis juba võetakse mõõtu vastavalt alagrupi tulemustele.

 

Saku I liiga võistlussüsteem      Saku II liiga võistlussüsteem 

Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 27. märts
Svetlana Ester (68)
Robert Peterson (29)
Raul Tamsalu (42)
Homme, 28. märts
Sergei Badai (35)
Alar Pärn (40)
Marika Seppor (59)
Endel Tüür (74)
Anu-Ly Vinkel (69)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019