ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Elis Aarma

Sünniaeg 17.07.2008
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Rapla Korvpallikool (TU16-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (TU14-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (TU16-klassi karikas)
Rapla Korvpallikool (TU14-klassi karikas)
2021/2022, TU14-klassi EMV, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km60.020.000.000.000.171.170.330.000.000.000.002.500.000.000.000.009.17
pt sm60000172000015000055
kh km60.020.000.000.000.171.170.330.000.000.000.002.500.000.000.000.009.17
kh sm60000172000015000055
2021/2022, TU14-klassi karikas, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km10.020.000.000.000.000.000.000.000.000.000.004.000.000.000.000.008.00
pt sm100000000000400008
p-o km10.020.000.000.001.000.000.000.000.000.000.003.000.000.000.000.0011.00
p-o sm1000010000003000011
kh km20.020.000.000.000.500.000.000.000.000.000.003.500.000.000.000.009.50
kh sm2000010000007000019
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
T 01.02.2022 15:00 Kohtunike komisjoni koosolek
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (62)
Mihkel Mager (33)
Mihkel Männiste (33)
Rutmar Ploomipuu (53)
Janne Pulk (22)
Homme, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Sulge

Ülekanded