ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Aleksander Tassa

Sünniaeg 12.02.2004
Pikkus 1.95
Positsioon 3
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikooli Korvpallikool (Meeste II liiga)
Estonia MU16 (BSBC - U16 M)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (PU16-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (PU16-klassi karikas)
EST MU16 (MU15 Baltic Cup)
2019/2020, Meeste II liiga, Tartu Ülikooli Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1725.876.002.763.291.003.592.653.881.475.352.000.762.940.710.181.5311.18
pt sm17440102475617614566259134135012326190
kh km1725.876.002.763.291.003.592.653.881.475.352.000.762.940.710.181.5311.18
kh sm17440102475617614566259134135012326190
2019/2020, BSBC - U16 M, Estonia MU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km322.693.000.331.670.002.001.672.671.334.001.330.331.670.000.001.672.33
pt sm36891506584124150057
kh km322.693.000.331.670.002.001.672.671.334.001.330.331.670.000.001.672.33
kh sm36891506584124150057
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km920.604.672.443.441.001.891.221.891.223.111.111.221.780.330.221.789.11
pt sm918542223191711171128101116321682
kh km920.604.672.443.441.001.891.221.891.223.111.111.221.780.330.221.789.11
kh sm918542223191711171128101116321682
2019/2020, MU15 Baltic Cup, EST MU16
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km320.519.006.675.671.002.672.332.000.672.670.332.332.672.000.000.3318.67
pt sm36227201738762817860156
kh km320.519.006.675.671.002.672.332.000.672.670.332.332.672.000.000.3318.67
kh sm36227201738762817860156
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (22)
Kristjan Evart (32)
Kristjan Jääts (41)
Raimond Kesa (47)
Homme, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Sulge

Ülekanded