ONLINE mängud
SK KNT1824153491
Simuna Artiston2215252688
L 09.04.2016 15:00, Rakvere Spordihall
SK KNT
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Salumäe, Sulev300:000/00/00/000000000000
6Kaldaru, Roger423:012/62/47/149091103481716
7Pobbul, Sten *131:121/42/91/241560042295
13Kadõmov, Ilgar *430:495/82/72/57182200241821
14Zadonski, Gennadi100:000/00/00/000000000000
15Vergi, Kert220:545/60/10/1325000151107
17Tomson, Tauri114:371/21/22/211211014276
18Neigla, Martin *324:262/60/30/20223001114-1
21Engelbrecht, Viktor505:080/00/00/02021000400-1
24Hain, Toomas *534:219/110/03/6108183104452135
30Rootare, Martin *415:322/90/01/111211011252
KOKKU20027/527/2616/3337165318601527259190
%51.9%26.9%48.5%
Simuna Artiston
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sirgmets, Risto002:400/00/00/00001001100-1
5Põldmaa, Gustav000:000/00/00/000000000000
6Vigolainen, Jürnas *40:001/30/02/4437110114411
7Klaasmägi, Margo000:000/00/00/000000000000
8Ever, Mait011:440/00/00/02021002500-4
9Põldmaa, Kaspar *137:204/95/179/116065103383227
10Sillamaa, Erkki *040:009/212/43/85271212462719
12Kaasik, Tarmo012:290/01/20/030300002033
13Valk, Jaanus *031:253/90/18/126281301571416
15Harjus, Kaspar *011:461/40/02/231411002247
18Sibolt, Oliver12:362/30/10/030300002043
KOKKU20020/498/2524/373284011811025278881
%40.8%32%64.9%
Kohtunikud Sven Salep, Margus Napp
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg L 09.04.2016, kell 15:00
Pealtvaajate arv 101
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Viktor Engelbrecht) vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. november
Anton Bazõlev (32)
Kadri-Ann Lass (21)
Martti Luik (29)
Sirje Metsküll Kangro (68)
Rauno Nurger (24)
Peeter Peljo (43)
Silver Suurorg (20)
Homme, 25. november
Kristjan Rinaldo (26)
Kai Vabrit Kadaja (50)
Õie Veber (66)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

EST_GB_üksikpilet