ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Mikro etapil osales ligi pooltuhat last üle Eesti

04.03.2016

Veebruari viimastel päevadel toimus üle Eesti arvuka osavõtuga mikrokorvpalli etapp. Osales ligi pooltuhat last. Allpool eri kohtadel toimunud etappide tulemusi.

Osales, nagu öeldud, ligi 500 last: poisse ligi 390, tüdrukuid ligi 119.

 

Täpsema ülevaate tegi Martin Rebane, Eesti Korvpalliliidu noorte projektijuht: "Kokku tegi etappidel kaasa 39 võistkonda: poiste võistkondi oli 30, tüdrukute võistkondi 9. Toimumiskohti oli kaheksa - Rakvere, Tartu, Kohila, Märjamaa, Keila, Orissaare, Rapla, Tallinn.

Kokku mängiti 57 mängu: poistel 45, tüdrukutel 12."

 

Martin Rebane jätkas: "Nüüd on kohe tulemas - 5.-6. märts, tüdrukute makro etapp Pärnus. Tallinnas pidi ka algselt olema, aga see lükkub pisut edasi."

 

Nii et see nädalavahetus on noorte korvpallurite päralt Pärnu - seal on kohal neli tüdrukute võistkonda, üle 50 lapse ning mängitakse kuus mängu. Klubid: Rapla KK, Pärnu, BC Kalev/Cramo, Keila KK.

 

Mikro poiste tulemused viimasest nädalavahetusest:

 

Orissaare

Orissaare Rock  - KK Viimsi Oranz           56-41     

KK Viimsi Oranz - Viljandi SK                    53-50     

Orissaare Rock   -  Viljandi Sk                   29-41        

Orissaare Rock  -  KK Viimsi Oranz          40-56      

KK Viimsi Oranz   - Viljandi SK                  39-36        

Orissaare Rock   -  Viljandi Sk                   40-31       

 

Märjamaa

Märjamaa vs Keila II 25:44

Märjamaa vs Saue KK 38:63

Märjamaa vs Audentese SK 16:66

Haabersti/Tabsalu vs Saue 85:10

Kuldre Kool vs Audentes 17:48

Haabersti/Tabasalu vs Audentes 50:39

Kuldre Kool vs Keila II 49:28

Haabersti/Tabasalu vs Keila II 59:24

Kuldre Kool  vs Saue 13:31

 

Kohila

Kohila SK - Saku KK - 22:54

Paide KK 7 - RIM/Tabasalu - 30:39

Kohila SK - Paide KK 7 - 35:33

Saku KK - RIM/Tabasalu - 59 :11

Kohila SK - RIM/Tabasalu - 21:25

Paide KK 7 - Saku KK - 17:66

Tartu Ülikooli Spordihoone

 

Keila
Keila KK - KK Paulus  53:48
Rae SK/Peetri - Rae SK/Jüri  17:80
Keila KK - Rae SK/Jüri  32:48
Rae SK/Peetri - KK Paulus 28:52
Keila KK - Rae SK/Peetri  70:24
KK Paulus - Rae SK/Jüri 20:71

 

Tartu

Saal 1

Rock Lõvid - T.Soku KK II 33:30

Rock Kotkad - T.Soku KK IV 74:13

Rock Lõvid - T.Soku KK I 42:62

Rock Kotkad - T.Soku KK III 64:36

RockLõvid - T.Soku KK IV 71:20

Salva/Rock III - T.Soku KK III 46:51

Saal 2

Rock Kiskjad - T.Soku KK III 40:31

Salva/Rock III - T-Soku KK I 28:40

Rock Kiskjad - T.Soku KK II 20:36

Salva/Rock III - T.Soku KK IV 70:24

Rock Kiskjad - T.Soku KK I 24:83

Rock Kotkad - T.Soku KK II 51:44

 

Rakvere

Palliklubi I-Palliklubi II 52-29
Tarvas-Palliklubi I 48-31
Raplamaa-Palliklubi II 64-18
Tarvas-Palliklubi II 75-15
Raplamaa-Palliklubi I 46-57
Tarvas-Raplamaa 52-38

 

TÜDRUKUD

Tallinn, Südalinna kool

T.Soku KK II - Keila KK  42-13
BC STAR - Audentese SK   45-24
T.Soku KK I - Keila KK   31-15
T. Soku KK II - BC STAR   20-43
T. Soku KK I - Audentese SK  28:62
Keila KK - Audentese SK   12-70
 
Rapla
Rapla Korvpallikool II - Tallinna Kalev II  13-83
Rapla Korvpallikool I - Tallinna Kalev I   29-41
Rapla Korvpallikool II - Rapla Korvpallikool I   11-61
Tallinna Kalev II - Tallinna Kalev I   32-65
Tallinna Kalev I - Rapla Korvpallikool II   64-12
Rapla Korvpallikool I - Tallinna Kalev II   38-42

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Homme, 13. august
Juulika Hännile (35)
Aron Kuusik (28)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents