Liisi Sokman läbimurdel

Liisi Sokman oli võidumängus Bambergi edukaim

03.10.2015

Liisi Sokman on tema koduklubi DJK Brose Bamberg on alustanud uut hooaega Bambergiga edukalt. II Bundesligas ollakse kahe vooru järel kaotuseta.

Mäletatavasti tuli Bamberg mullu II Bundesligas lõuna regioni võitjaks, kuid meistriliigasse tõusis omavaheliste mängude tulemusel Keltern (mängud 2-1). Keltern muuseas on oma löögijõudu ka I Bundesligas tõestanud, olles seal kahe võidu ja ainsagi kaotuseta liidrikohta jagamas.

Liis Sokman (27 a-166 cm) on mõlemas pingelises kohtumises saanud kenasti mänguaega (keskm. 24,5 min). Laupäevases kodus peetud võidumängus mulluse kaheksanda Jahn Müncheni vastu 61:54 oli ta naiskona edukaim korvikütt - ta sai protokoli 14 p+12 lp, lisaks üks korvisööt.

Tartlanna reiting +19 oli ülivõimsalt kohtumise parim.Visked: 2p 3/0, 3p 5/4, vv 2/2. Sedakorda sekkus Sokman vahetusest, mängides 23 minutit. Bamberg oli lauas parem 48-32. Ei mäleta samas, millal Sokman oma 166 cm pikkuse kasvu juures varem oleks hankinud tosin lauaplli... Kas üldse?

Avavoorus, 27. septembril oli Bamberg võitnud võõrsil mullust seitsmendat Weiterstadti 70:69. Laud taas suurelt Bambergile 38-22. Sokman alustas mängu ning tõi 26 minutiga 8+3+3, visked 5/2, 1/0, 5/4. Sokmani reiting +7 oli naiskonna parimaid.

10. oktoobril on Bamberg võõrsil vastamisi Bad Aiblingi naiskonnaga, kel kirjas üks võit.