ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised/artiklid

Kvaliteedinõustamise kava kutsub klubisid 11. oktoobriks liituma!

29.09.2021
Eesti Korvpalliliit alustab korvpallistrateegia 2030 raames klubidele suunatud kvaliteedinõustamise piltootprojekti, mille eesmärk on panustada teadmiste ja oskustega korvpalli kandepinna laiendamisesse ja toetada organisatsioonide arengut.
Eesti Korvpalliliidu juhatuse liikme Aivo Adamsoni sõnul on kvaliteedinõustamise siht luua professionaalne dialoog klubidega, et aidata neil leida rohkem võimalusi enda tegevuse arendamiseks ja tõhusamaks muutmiseks.
 
"Proovime midagi uut, et suhtlus klubidega muutuks veel paremaks ja töökindlamaks. Kvaliteedinõustamine aitab kaasa tööle, mida Eesti Korvpalliliit on klubidega hästi teinud," ütles Aivo Adamson.
 
Eesti Korvpalliliit jagab 50 000 eurot võrdselt kõigi klubide vahel, kes kvaliteedinõustamise projekti 2021. aastal läbivad. 
 
"Kui midagi klubidelt palume, siis peame ka midagi vastu andma, toetus peaks andma tõuke tegevuste efektiivsemaks muutmiseks," lausus Aivo Adamson.
 
Kvaliteedinõustamise läbiviimiseks on eri valdkondade asjatundjatest moodustatud komisjon. Komisjoni juhib Aivo Adamson ja sinna kuuluvad Margus Kastein, Gerd Kiili, Ivar Jurtšenko, Meelis Pastak, Jaak Salumets, Heino Enden ja Eesti Olümpiakomitee alaliitude koordinaator Raido Mitt. 
 
Alates tänasest, 29. septembrist avaneb kvaliteedinõustamise 2021. aasta voor. See on avatud organisatsioonidele, mille kaudu toimus mängijate registreerumine Eesti meistrivõistlustel noorteklassides osalemiseks. 
 
Kvaliteedinõustamises osalemiseks tuleb liitujal täita eelinfo ankeet, mille leiab infosüsteemi is.basket.ee avalehelt. 
 
Strateegiakonsultant Jorma Sarve sõnul võimaldab ankeedi täitmine protsessi loogiliselt ja tõhusalt läbi viia. 
 
"Tänu täidetud ankeetidele tekib ekspertide ja korvpalliliidu liikmete suhtlusruum, mille põhjal arutada peamisi, klubide jaoks kõige olulisemaid teemasid. Järgnevalt kuulame ekspertide soovitusi ja küsimusi, et tööd veelgi efektiivsemalt kavandada," lausus Jorma Sarv.
 
Ankeedis on osa välju eeltäidetud, andmed on pärit eri registritest. Klubid lisavad sinna värske info enda eesmärkide, inimeste ja tegevuste kohta. Ankeedi täitmine aitab veel kord läbi mõelda klubi arengukava, täpsemini eesmärgistada tegevusi ja hinnata oma võimalusi.
 
Ankeedi täitmise tähtaeg on 11. oktoober. Ankeedi esitanud organisatsioonidega kohtuvad kvaliteedikomisjoni liikmed oktoobri lõpus ja novembris.
 
"Loodame, et kvaliteedinõustamine muudab Eesti Korvpalliliidu veel professionaalsemaks partneriks klubidele. Soovime suhtlusplatvormi loomisega, et strateegiasse 2030 saaksid panustada kõik korvpalliga tegelevad inimesed," lausus Jorma Sarv.
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Homme, 3. juuli
Raivo Irve (64)
Joosep Kivimäe (34)
Lauri Maripuu (50)
Erkki Raidma (57)
Aivar Saska (55)
Sulge

Ülekanded