Ramirent Elme Metall Škoda Alexela Spalding G4S REFLEKS
Peasponsor

U18 Noormehed

Sverre Aav
Sverre Aav
Sünniaeg 03.01.2002
Pikkus 1.92
Georg Allemann
Georg Allemann
Sünniaeg 11.03.2001
Pikkus 2.00
Leemet Böckler
Leemet Böckler
Sünniaeg 07.04.2001
Pikkus 1.98
Markus Ilver
Markus Ilver
Sünniaeg 30.01.2002
Pikkus 1.99
Kristen Kasemets
Kristen Kasemets
Sünniaeg 08.05.2002
Pikkus 1.90
 
Kaspar Kitsing
Sünniaeg 25.07.2001
Pikkus 1.96
Kristjan Kokk
Kristjan Kokk
Sünniaeg 09.10.2001
Pikkus 2.01
Kerr Kriisa
Kerr Kriisa
Sünniaeg 02.01.2001
Pikkus 1.86
Kaspar Lootus
Kaspar Lootus
Sünniaeg 19.03.2001
Pikkus 2.00
Karl Andres Matute Perner
Karl Andres Matute Perner
Sünniaeg 06.03.2001
Pikkus 2.03
Marek Ojamäe
Marek Ojamäe
Sünniaeg 18.01.2001
Pikkus 1.94
Karl-Gustav Paloots
Karl-Gustav Paloots
Sünniaeg 02.01.2001
Pikkus 2.06
Ran Andre Pehka
Ran Andre Pehka
Sünniaeg 15.06.2001
Pikkus 1.90
 
Mait Peterson
Sünniaeg 19.03.2002
Pikkus 2.06
Illimar Raiend
Illimar Raiend
Sünniaeg 18.03.2002
Pikkus 2.00
 
Joonas Riismaa
Sünniaeg 06.03.2002
Pikkus 1.99
Hannes Saar
Hannes Saar
Sünniaeg 10.10.2001
Pikkus 1.97
 
Aleksandr Sadrin
Sünniaeg 25.01.2001
Pikkus 2.01
Kasper Suurorg
Kasper Suurorg
Sünniaeg 27.05.2002
Pikkus 1.94
Hugo Toom
Hugo Toom
Sünniaeg 25.10.2002
Pikkus 1.96

Treenerid

 
Indrek Visnapuu
Peatreener
 
Raido Ringmets
2. Abitreener
 
Heiko Rannula
Abitreener

Abipersonal

 
Elo Heinaste
Füsioterapeut

Tegevuskava

27.12.2018 - 04.08.2019 PU18 Koondise kava

27.12.2018 - 30.12.2018 Audentes (Tallinn)

02.01 - 05.01 BSBC

25.06 - 26.06 Laager - TalTech (Tallinn)

27.06 - 01.07 Nordic Championship (Soome)

03.07 - 05.07 Laager - TalTech (Tallinn)

07.07 - 09.07 Laager - TalTech (Tallinn)

11.07 - 13.07 Laager - TalTech (Tallinn)

14.07 väljasõit Baltic Cup-le

15.07 - 17.07.2019 Men’s U18 Baltic CUP (Kaunas, Leedu)

19.07 - 22.07 Laager - Paikusel

24.07 väljalend Rumeeniasse

26.07 - 04.08.2019 Oradea, Rumeenia, Euroopa Meistrivõistlustele B divisjon

 

 

*tegevuskava võib muutuda
Sulge

Ülekanded