ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Koolide külastuste ajakava 2018/2019

  • Türi Põhikool, Järvamaa, 19. november kell 8.55-11.35
  • Rapla Kesklinna Kool, Raplamaa, 20. november kell 9.05-12.00
  • Parksepa KK, Võrumaa, 21. november kell 09.00-11.00
  • Puiga Põhikool, Võrumaa, 21. november kell 12.00-14.00
  • Jõgeva PK ,Jõgevamaa, 22. novmeber kell 8-12
  • Toila Gümnaasium, Ida-Virumaa, 23. november kell 10.00-12.00
  • Luunja keskkool, Tartu, 3. detsember
  • Kõrvküla Põhikool, Tartu ,5. detsember
  • Koigi Kool, Järvamaa, 5. detsember kell 8.50-11.00
  • Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Jõgevamaa, 6. detsember kell 9.10-11.00
  • Tartu Forseliuse Kool, Tartu, 7. detsember
  • Kuldre Kool, Võrumaa, 7.detsember kell 10.00
  • Antsla Gümnaasium, Võrumaa, 7. detsember kell 8.50
  • Iisaku Gümnaasium, Ida-Virumaa, 10. detsember kell 9.20.11.00
  • Sillamäe Kannuka kool, Ida-Virumaa, 11. detsember kell 10.30-13.00
  • Merivälja Kool, Harjumaa, 12. detsember kell 09.00-13.00
  • Miina Härma Gümnaasium, Tartu, 12. detsember
  • Karlova Kool, Tartu, 14. detsember
  • Noarootsi Kool, Läänemaa, 14. detsember kell 12.30-13.15
  • Tartu Raatuse Kool, Tartu, 17. detsember
  • Juuru Eduard Vilde Kool, Raplamaa, 17. detsember kell 13-14
  • Orissaare Gümnaasium, Saaremaa, 19. detsember
  • Kohila Gümnaasium, Raplamaa, 8. jaanuar 9.25-13.00
  • Vinni-Pajusti gümnaasium, Lääne-Virumaa, 9. jaanuar kell 8.55-12.00
  • Abja Gümnaasium, Viljandimaa, 10. jaanuar kell 9.55-12.00
  • Ridala PK, Läänemaa, 15. jaanuar kell 11-12
  • Vastse-Kuuste Kool, Põlvamaa, 21. jaanuar 8.55-9.40
  • Emmaste Põhikool, Hiiumaa, 23. jaanuar kell 8.15-09.00
  • Kärdla PK, Hiiumaa, 23. jaanuar kell 9.50-12.00
  • Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Ida-Virumaa, 25. jaanuar kell 9.05-12.00
  • Rakvere Reaalgümnaasium, Lääne-Virumaa, 29. jaanuar kell, 9st
  • Tallinna Südalinna Kool, Harjumaa, 30. jaanuar kell 8.55-11.30
  • Väike-Maarja Gümnaasium, Lääne-Virumaa, 31. jaanuar kell 09.00-12.00
  • C. R. Jakobsoni nim. Torma PK, Jõgevamaa, 4. veebruar kell 10.20-11.05
  • Audru Kool, Pärnumaa, 5. veebruar kell 08.00-10.30
  • Kunda Ühisgümnaasium, Lääne-Virumaa, 7. veebruar kell 9-12
  • Aseri Kool, Lääne-Virumaa, 11. veebruar kell 8.30
  • Valga PK, Valgamaa, 14 veebruar kell 9-11
  • Pirita Majandusgümnaasium, Harjumaa, 4. märts kell 9.00-12.50
  • Tamsalu Gümnaasium, Lääne-Virumaa, 5. märts 09.00-13.00
  • Kolga-Jaani Põhikool, Viljandimaa, 7. marts kell 8.55-10.00
  • Rakvere Gümnaasium, Lääne-Virumaa, 20. märts kell 8.55-12.00
  • Palivere Põhikool, Läänemaa, 22. märts kell 10.20-11.05
  • Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Pärnumaa, 4. aprill kell 9.25-11.00
  • Lihula Gümnaasium, Pärnumaa, 15. aprill kell 9.25-11.00
  • Jakob Westholmi Gümnaasium, Harjumaa, 16. aprill kell 9
  • Tallinna Arte Gümn, Harjumaa, 3. mai kell 9-13
  • Tallinna Ühisgümnaasium, Harjumaa, 6-7. mai kell 09.00
  • Kuressaare Vanalinna Kool, Saaremaa
  • Saaremaa Ühisgümnaasium, Saaremaa 
Sünnipäevad
Täna, 25. august
Taavi Teeorg (33)
Homme, 26. august
Margit Nurme Toom (48)
Janika Veinpere-Pillisner (52)
Tõnno Vähk (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Naiste koondis: Eesti vs Iirimaa