ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Koolide külastuse ajakava 2016/2017

100 kooli 2016/2017 õppeaastal

 

Kuupäev Piirkond Kell Kool    
10.11 Narva   Narva Soldino Gümnaasium    
      Narva Paemurru Spordikool    
      Narva Keeltelütseum    
           
20.02 Järvamaa 8.00 Järva-Jaani Gümnaasium    
  Järvamaa 9.50 Aravete Keskkool    
  Järvamaa 11.00 Albu Põhikool    
           
21.02 Järvamaa 8.10 ja 9.00 Türi Põhikool    
  Järvamaa 10.00 Paide Gümnaasium    
  Järvamaa 11.05 ja 12.10 Paide Ühisgümnaasium    
           
22.02 Jõgevamaa 8.00 ja 9.00 Jõgeva Põhikool/ Virtuse Spordihallis    
  Jõgevamaa 10.10 Laiuse Jaan Poska Põhikool, Kuremaa Algkool, Vaimastvere Põhikool    
  Jõgevamaa 11.25 C.R. Jaksobsoni nim Torma Põhikool/ Spordihoones    
           
27.02 Harjumaa 9.00 Kolga Kool    
  Harjumaa 10.55 ja 12.00 Kuusalu Keskkool    
           
28.02 Tallinn 10.00, 11.00, 12.00 Haabersti Vene Gümnaasium    
           
1.03 Tartumaa 8.15 Lähte Ühisgümnaasium    
  Tartumaa 9.40 Vara Põhikool    
  Tartumaa 11.05 ja 12.10 Kõrveküla Põhikool    
           
2.03 Tartumaa 8.00-10.40 Tartu Hansa Kool    
  Tartumaa 12.00 Luunja Keskkool    
           
3.03 Tallinn 10.00, 11.00, 12.00 Tallinna Õismäe Gümnaasium    
           
6.03 Läänemaa 8.10-9.50 Haapsalu linna algkool/ Spordihoones    
  Läänemaa 10.20 Oru Kool    
  Läänemaa 11.35 Noarootsi Kool    
           
7.03 Saaremaa 8.30 Kärla Põhikoolis/ Lümanda Põhikool    
  Saaremaa 10.00 Kuressaare Vanalinna Kool/ Spordihoones    
  Saaremaa 11.00 Saaremaa Ühisgümnaasium/ Spordihoones    
  Saaremaa 12.00 ja 13.00 Kuressaare Gümnaasium    
           
8.03 Saaremaa 8.00 Salme Põhikool    
  Saaremaa 10.20 Kallemäe Kool    
  Saaremaa 12.45 Orissaare Gümnaasium/ Tornimäe Põhikool, Muhu Põhikool    
           
9.03 Läänemaa 8.10 Virtsu Kool    
  Läänemaa 9.25 Lihula Gümnaasium    
  Läänemaa 11.20 Kullamaa Keskkool    
           
10.03 Harjumaa 8.00 Kallavere Keskkool    
  Harjumaa 9.25 Kostivere Kool    
  Harjumaa 11.20 Raasiku Põhikool    
           
13.03 Harjumaa 9.50 Paldiski Põhikool    
  Harjumaa 12.05 Padise Koolis    
           
14.03 Tallinn 10.00, 11.00, 12.00 Tallinna Õismäe Vene Lütseum    
           
15.03 Rakvere 8.55 ja 9.50 Rakvere Gümnaasium    
  Rakvere 11.30 Rakvere Eragümnaasium/ Spordihoones    
           
17.03 Tallinn 8.15 Tallinna Humanitaargümnaasium    
  Tallinn 10.30, 11.35, 12.40 Tallinna Rahumäe Põhikool    
           
20.03 Harjumaa 8.30 Püünsi Kool    
  Harjumaa 10.05 Haabneeme Kool    
  Harjumaa 11.40 Randvere Kool    
           
21.03 Ida-Virumaa 9.55 Mäetaguse Põhikool    
  Ida-Virumaa 12.20 Iisaku Gümnaasium    
           
22.03 Pärnumaa 8.55 ja 10.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool    
  Pärnumaa 11.30 ja 12.35 Pärnu Rääma Põhikool    
           
23.03 Tallinn 8.55, 10.00, 11.05 Tallinna Nõmme Põhikool    
  Harjumaa 12.15 Harkujärve Põhikool    
           
27.03 Valga 8.00 ja 8.55 Valga Põhikool/ Valga Spordihallis    
  Viljandimaa 10.55 Abja Gümnaasium ja Halliste Kool    
  Viljandimaa 12.00 Mõisaküla Kool    
           
28.03 Pärnumaa 8.30 Kilingi-Nõmme Gümnaasium    
  Viljandi 10.05 Viljandi Kaare Kool    
  Viljandi 12.25 ja 13.20 Viljandi Paalalinna Kool    
           
29.03 Viljandimaa 8.20 Olustvere Põhikool    
  Viljandimaa 9.50 Võhma Kool    
           
30.03 Tallinn 9.55, 10.55, 12.00 Tallinna 32. Keskkool    
           
3.04 Narva 8.05 Narva Kesklinna Gümnaasium    
  Narva 9.15 Narva Kreenholmi Gümnaasium    
  Narva 10.20 Narva Eesti Gümnaasium    
           
4.04 Lääne-Virumaa 8.55 Simuna Kool/ Muuga-Laekvere Kool/ Rakke Kool/ Simuna Spordihoones    
  Lääne-Virumaa 10.40 ja 11.40 Kadrina Keskkool/ Kadrina Spordikeskuses    
           
5.04 Raplamaa 8.00 Valgu Põhikool    
  Raplamaa 9.20 Eidapere Kool    
  Raplamaa 11.00 Käru Põhikool    
           
6.04 Raplamaa 8.30 Kivi-Vigala Põhikool    
  Pärnumaa 10.20 Pärnu-Jaagupi Põhikool    
  Pärnumaa 12.45 Koonga Kool/ Lõpe Kool    
           
10.04 Põlvamaa 8:30 Värska Gümnaasium    
  Võrumaa 10:05 Parksepa Keskkool    
  Võrumaa 11:50 Kääpa Põhikool    
           
11.04 Võrumaa 8.55 ja 10.00 Võru Kreutzwaldi Kool/ Spordihallis    
  Võrumaa 11.50 Rõuge Põhikool    
           
12.04 Võrumaa 8.00 Kuldre Kool    
  Valgamaa 9.25 Pühajärve Põhikool    
  Põlvamaa 11.30 Saverna Põhikool    
  Põlvamaa 12.50 Krootuse Põhikool    
           
13.04 Tartumaa 8.00, 8.55, 10.00 Ülenurme Gümnaasium    
    11.10, 12.15 Tartu Forseliuse Kool    
           
17.04 Tallinn 8.00 ja 9.00 Lasnamäe Gümnaasium    
           
18.04 Saku 8.00, 8.55, 9.50 Saku Gümnaasium    
  Tallinn 11.35, 12.30 Tallinna Kunstigümnaasium    
           
19.04 Harjumaa 9.25 Lagedi Kool    
           
24.04 Tabasalu 8.00, 8.55, 10.00 Tabasalu Ühisgümnaasium    
           
3.05 Tallinn 8.55, 9.55, 11.00 Kalamaja Põhikool    
           
26.05 Tallinn 9.00, 10.00, 11.00 Gustav Adolfi Gümnaasium    
Sünnipäevad
Täna, 30. mai
Indrek Küttis (65)
Raivo Tribuntsov (46)
Homme, 31. mai
Raul Kõiv (38)
Lennart Luik (41)

Ülekanded

   

TULE VABATAHTLIKUKS! U18 EM B-Div 28.07 - 6.08.2017