ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC

Koolide külastuse ajakava 2015/2016

Järgnevas tabelis on toodud välja projektis osalevad koolid ning ajakava, kuidas külastati koole 2015 aasta sügisel.
 

Kuupäev Piirkond Kell Kool
SEPTEMBER
15.sept Tallinn 9:50 Südalinna Kool
  Tallinn 8:00 32.Keskkool
  Tallinn 12:10 ja 13:10 Jakob Westholmi Gümnaasium
16.sept Saaremaa 11:00 ja 12:00 Kuressaare Gümnaasium
  Saaremaa 10:00 Saaremaa Ühisgümnaasium
  Saaremaa 13:30 Lümanda Põhikool
  Saaremaa Kihelkonna Kool
17.sept Harjumaa 10:15 Aruküla Põhikool
  Harjumaa 12:00 Vaida Põhikool
  Harjumaa 8:30 Peetri Kool
18.sept Raplamaa 9:10 Märjamaa Gümnaasium
  Raplamaa 11:30 Kohila Gümnaasium
  Raplamaa 13:00 Juuru Põhikool
21.sept Tartu 12:00 ja 13:00 Veeriku Kool
  Tartu 14.50 Miina Härma Gümnaasium
  Tartu 10:00 Tamme Gümnaasium
22.sept Tartu 8:00 Karlova Kool
  Tartu 12:00 Kivilinna Kool
  Tartu 10:00 Variku Kool
23.sept Tartu 8:05 Raatuse Kool
  Tartu 12:00 ja 13:00 Kesklinna Kool
  Tartu 10:00 Descartes´i Kool
25.sept Harjumaa 9:05 Viimsi Kool
  Harjumaa 12:00 Randvere Kool
  Harjumaa 10:05 Haabneeme Kool
28.sept Ida-Virumaa 11:00 Narva Soldino Gümnaasium
  Ida-Virumaa 9:00 Narva Vanalinna Riigikool
  Ida-Virumaa 13:00 Toila Gümnaasium
29.sept Ida-Virumaa 12:00 Sillamäe Kannuka Põhikool
  Ida-Virumaa 11:00 Sillamäe Vanalinna Kool
  Ida-Virumaa 8:50 Sillamäe Eesti Põhikool
30.sept Lääne-Virumaa 8:00 Kunda Gümnaasium
  Ida-Virumaa 12:00 Avinurme Gümnaasium
  Ida-Virumaa 10:00 Maidla Kool
  Ida-Virumaa 10:00 Lüganuse Kool
OKTOOBER
1.okt Ida-Virumaa 8:10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  Ida-Virumaa 10:00 Kohtla-Nõmme kool
  Ida-Virumaa 12:00 Jõhvi Gümnaasium
5.okt Jõgevamaa 8.00

Põltsamaa Ühisgümnaasium

  Jõgevamaa 9:50

Laiuse Põhikool

Vaimastvere Põhikool

Siiumusti Lasteaed-Algkool

Kuremaa Lasteaed-Algkool

  Jõgevamaa 12:15

O.Lutsu Palamuse Gümnaasium

Voore Põhikool

6.okt Tallinn 14:20 Kadrioru Saksa Gümnaasium
  Tallinn 12:00 Tallinna Ühisgümnaasium
  Tallinn 9:00 Kuristiku Gümnaasium
7.okt Tallinn 10:10 Merivälja Kool
  Tallinn 9:00 Pirita Majandusgümnaasium
  Tallinn 12.10 Tallinna Kesklinna Põhikool
8.okt Läänemaa 11:00 Haapsalu Põhikool
  Läänemaa 13:00 Haapsalu Linna Algkool
  Läänemaa 9:00 Uuemõisa Lasteaed-Algkool
9.okt Pärnu 8:15 Ülejõe Põhikool
  Pärnu 9:35 Pärnu Mai Kool
  Pärnu 12:00 Räeküla Kool
12.okt Võrumaa 10:00 Kuldre Kool
  Võrumaa 10:00 Antsla Gümnaasium
  Võrumaa 10:00 Keeni Põhikool
  Võrumaa 12:00 Puiga Põhikool
  Võrumaa 12:00 Parksepa Keskkool
13.okt Võrumaa 13:00 Mõniste Kool
  Võrumaa 11:00 Vastseliina Gümnaasium
  Võrumaa 9:00 Võru Kesklinna Kool
14.okt Pärnumaa 8:00 Sindi Gümnaasium
  Pärnumaa 12:10 Vändra Gümnaasium
  Pärnumaa 10:00

Paikuse Põhikool

15.okt Tallinn 12:00 Tallinna Reaalkool
  Tallinn 10:00 21.Keskkool
  Tallinn 8:00 Loo Keskkool
16.okt Lääne-Virumaa 8:00 Väike-Maarja Gümnaasium
  Lääne-Virumaa 9:50

Simuna Kool

Rakke Gümnaasium

  Lääne-Virumaa 9:50 Laekvere Põhikool
  Lääne-Virumaa 9:50

Muuga Põhikool

  Lääne-Virumaa 12.00 Tamsalu Gümnaasium
26.okt Järvamaa 12:15 Paide Valla Lasteaed-Algkool
  Järvamaa 10:00 Paide Gümnaasium
  Järvamaa 12:15 Paide Ühisgümnaasium
  Järvamaa 8:00 Türi Põhikool
27.okt Põlvamaa 12:00 Vastse-Kuuste Kool
  Põlvamaa 12:00 Krootuse Põhikool
  Põlvamaa 12:00 Ahja Kool
  Põlvamaa 10:20 Kanepi Gümnaasium
  Valgamaa 8:05 Otepää Gümnaasium
28.okt Harjumaa 8:15 Laagri Kool
  Harjumaa 11.15 Jüri Gümnaasium
       
29.okt Raplamaa 8:45 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
  Raplamaa 10:00 Rapla Ühisgümnaasium
  Raplamaa 12:00 Valtu Põhikool
30.okt Hiiumaa 11:25 Käina Kool
  Hiiumaa 8:50 ja 9:50 Kärdla Gümnaasium
NOVEMBER
2.nov

Viljandimaa

Viljandimaa

8:15

10:00

Viljandi Kesklinna Kool

Paistu Kool

  Viljandimaa 10:00 Holstre Kool
  Viljandimaa 10:00 Heimtali Põhikool
  Viljandimaa 12:00 Abja Gümnaasium
3.nov Viljandimaa 10:20 Suure-Jaani Kool
  Viljandimaa 12:00 Kolga-Jaani Põhikool
  Viljandimaa 8:15 Viljandi Kesklinna Kool
Sünnipäevad
Täna, 24. jaanuar
Veiko Innos (54)
Gerly Kostla (38)
Britta Piisang (27)
Triinu Toomla (38)
Homme, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (18)
Kristjan Evart (28)
Kristjan Jääts (37)
Raimond Kesa (43)
Allan Pajo (30)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Tule toeta rahvuskoondiseid veebruaris!