ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Koolide külastuse ajakava 2015/2016

Järgnevas tabelis on toodud välja projektis osalevad koolid ning ajakava, kuidas külastati koole 2015 aasta sügisel.
 

Kuupäev Piirkond Kell Kool
SEPTEMBER
15.sept Tallinn 9:50 Südalinna Kool
  Tallinn 8:00 32.Keskkool
  Tallinn 12:10 ja 13:10 Jakob Westholmi Gümnaasium
16.sept Saaremaa 11:00 ja 12:00 Kuressaare Gümnaasium
  Saaremaa 10:00 Saaremaa Ühisgümnaasium
  Saaremaa 13:30 Lümanda Põhikool
  Saaremaa Kihelkonna Kool
17.sept Harjumaa 10:15 Aruküla Põhikool
  Harjumaa 12:00 Vaida Põhikool
  Harjumaa 8:30 Peetri Kool
18.sept Raplamaa 9:10 Märjamaa Gümnaasium
  Raplamaa 11:30 Kohila Gümnaasium
  Raplamaa 13:00 Juuru Põhikool
21.sept Tartu 12:00 ja 13:00 Veeriku Kool
  Tartu 14.50 Miina Härma Gümnaasium
  Tartu 10:00 Tamme Gümnaasium
22.sept Tartu 8:00 Karlova Kool
  Tartu 12:00 Kivilinna Kool
  Tartu 10:00 Variku Kool
23.sept Tartu 8:05 Raatuse Kool
  Tartu 12:00 ja 13:00 Kesklinna Kool
  Tartu 10:00 Descartes´i Kool
25.sept Harjumaa 9:05 Viimsi Kool
  Harjumaa 12:00 Randvere Kool
  Harjumaa 10:05 Haabneeme Kool
28.sept Ida-Virumaa 11:00 Narva Soldino Gümnaasium
  Ida-Virumaa 9:00 Narva Vanalinna Riigikool
  Ida-Virumaa 13:00 Toila Gümnaasium
29.sept Ida-Virumaa 12:00 Sillamäe Kannuka Põhikool
  Ida-Virumaa 11:00 Sillamäe Vanalinna Kool
  Ida-Virumaa 8:50 Sillamäe Eesti Põhikool
30.sept Lääne-Virumaa 8:00 Kunda Gümnaasium
  Ida-Virumaa 12:00 Avinurme Gümnaasium
  Ida-Virumaa 10:00 Maidla Kool
  Ida-Virumaa 10:00 Lüganuse Kool
OKTOOBER
1.okt Ida-Virumaa 8:10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  Ida-Virumaa 10:00 Kohtla-Nõmme kool
  Ida-Virumaa 12:00 Jõhvi Gümnaasium
5.okt Jõgevamaa 8.00

Põltsamaa Ühisgümnaasium

  Jõgevamaa 9:50

Laiuse Põhikool

Vaimastvere Põhikool

Siiumusti Lasteaed-Algkool

Kuremaa Lasteaed-Algkool

  Jõgevamaa 12:15

O.Lutsu Palamuse Gümnaasium

Voore Põhikool

6.okt Tallinn 14:20 Kadrioru Saksa Gümnaasium
  Tallinn 12:00 Tallinna Ühisgümnaasium
  Tallinn 9:00 Kuristiku Gümnaasium
7.okt Tallinn 10:10 Merivälja Kool
  Tallinn 9:00 Pirita Majandusgümnaasium
  Tallinn 12.10 Tallinna Kesklinna Põhikool
8.okt Läänemaa 11:00 Haapsalu Põhikool
  Läänemaa 13:00 Haapsalu Linna Algkool
  Läänemaa 9:00 Uuemõisa Lasteaed-Algkool
9.okt Pärnu 8:15 Ülejõe Põhikool
  Pärnu 9:35 Pärnu Mai Kool
  Pärnu 12:00 Räeküla Kool
12.okt Võrumaa 10:00 Kuldre Kool
  Võrumaa 10:00 Antsla Gümnaasium
  Võrumaa 10:00 Keeni Põhikool
  Võrumaa 12:00 Puiga Põhikool
  Võrumaa 12:00 Parksepa Keskkool
13.okt Võrumaa 13:00 Mõniste Kool
  Võrumaa 11:00 Vastseliina Gümnaasium
  Võrumaa 9:00 Võru Kesklinna Kool
14.okt Pärnumaa 8:00 Sindi Gümnaasium
  Pärnumaa 12:10 Vändra Gümnaasium
  Pärnumaa 10:00

Paikuse Põhikool

15.okt Tallinn 12:00 Tallinna Reaalkool
  Tallinn 10:00 21.Keskkool
  Tallinn 8:00 Loo Keskkool
16.okt Lääne-Virumaa 8:00 Väike-Maarja Gümnaasium
  Lääne-Virumaa 9:50

Simuna Kool

Rakke Gümnaasium

  Lääne-Virumaa 9:50 Laekvere Põhikool
  Lääne-Virumaa 9:50

Muuga Põhikool

  Lääne-Virumaa 12.00 Tamsalu Gümnaasium
26.okt Järvamaa 12:15 Paide Valla Lasteaed-Algkool
  Järvamaa 10:00 Paide Gümnaasium
  Järvamaa 12:15 Paide Ühisgümnaasium
  Järvamaa 8:00 Türi Põhikool
27.okt Põlvamaa 12:00 Vastse-Kuuste Kool
  Põlvamaa 12:00 Krootuse Põhikool
  Põlvamaa 12:00 Ahja Kool
  Põlvamaa 10:20 Kanepi Gümnaasium
  Valgamaa 8:05 Otepää Gümnaasium
28.okt Harjumaa 8:15 Laagri Kool
  Harjumaa 11.15 Jüri Gümnaasium
       
29.okt Raplamaa 8:45 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
  Raplamaa 10:00 Rapla Ühisgümnaasium
  Raplamaa 12:00 Valtu Põhikool
30.okt Hiiumaa 11:25 Käina Kool
  Hiiumaa 8:50 ja 9:50 Kärdla Gümnaasium
NOVEMBER
2.nov

Viljandimaa

Viljandimaa

8:15

10:00

Viljandi Kesklinna Kool

Paistu Kool

  Viljandimaa 10:00 Holstre Kool
  Viljandimaa 10:00 Heimtali Põhikool
  Viljandimaa 12:00 Abja Gümnaasium
3.nov Viljandimaa 10:20 Suure-Jaani Kool
  Viljandimaa 12:00 Kolga-Jaani Põhikool
  Viljandimaa 8:15 Viljandi Kesklinna Kool
Sünnipäevad
Täna, 22. oktoober
Riina Saarma (75)
Joosep Toim (95)
Homme, 23. oktoober
Kristjan Kangur (38)
Milvi Tiik (85)
Sulge

Ülekanded