ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Komisjonid

NOORTEKOMISJON 
Komisjoni ülesandeks on lahendada noortevõistlustega ja - koondistega seotud küsimusi. Samuti vaadata läbi ning hinnata treenerite toimkonna tehtud ettepanekuid reeglite, süsteemide ja teiste muudatuste osas. 

Henri Ausmaa – komisjoni esimees, EKL juhatuse liige
Kaire Asi 
Janne Rits 
Eduard Beilinson 
Kaarel Loigu 
Tanel Einaste
Rait Käbin
Üllar Kerde

EELARVEKOMISJON 
Komisjon vastutab EKL üldeelarve ning projektide eelarvete täitmise eest. Komisjon annab juhatusele tagasisidet eelarveliste vahendite osas otsuste langetamiseks ning teeb ettepanekuid lisaresursside kaasamise võimalustest.

Jüri Ratas – komisjoni esimees, EKL juhatuse liige 
Remo Holsmer 
Kalvi Kõva 
Kaarel Loigu 
Ott Lumi 
Kristjan Rahu 
Priit Sarapuu 

ÕIGUSKOMISJON 
Õiguskomisjon on EKL kõrgeim vaidlustusorgan, kus on võimalik vaidlustada apellatsiooni esitamise teel liiga peakohtuniku või liiga distsiplinaarkomisjoni otsuseid. Lisaks nõustab õiguskomisjon EKL juhatust ja sekretariaati EKL dokumentide koostamisel ning muudes EKL tegevusega kaasnevate õigusküsimuste lahendamisel.

Andu Tali – komisjoni esimees
Riho Kangur
Mart Missik
Kristjan Rahu 
Tanel Suslov 
Ants Eek 

NAISTEKORVPALLI KOMISJON 
Komisjon vastutab naistekorvpalli strateegiliste otsuste tegemise eest nii noortekorvpalli, naiste meistriliiga kui koondiste tasemel. 

Janne Rits – komisjoni esimees, EKL juhatuse liige
Tiiu Kosk 
Gerly Kostla
Jaanus Levkoi 
Rando Reining 
Allan Siimann
Kersti Sirel 
Aleksei Tsmõhh
Anneliis Annus 
Keio Kuhi 
Rosemary Rits

KOOLITUSKOMISJON 
Komisjon paneb kokku koolituse strateegia ning kalendrid, kontrollib koolitusalase tegevuse vastavust seatud eesmärkidele. 

Jaak Salumets – komisjoni esimees, EKL juhatuse liige 
Priit Kaasik 
Kersti Sirel
Üllar Kerde
Tiit Sokk
Indrek Visnapuu
Toomas Kandimaa


KOHTUNIKE KOMISJON 
Komisjoni ülesandeks on kohunike tööga seotud küsimuste lahendamine.

Tanel Suslov - komisjoni esimees, EKL juhatuse liige

Kaarel Loigu 
Leho Lugna
Atso Matsalu
Valdu Suurkask
Aare Halliko 

3x3 KOMISJON
Komisjoni eesmärk on tagada 3x3 korvpalli areng Eestis kooskõlas FIBA ning FIBA Europe strateegiatega.

Kaarel Loigu - komisjoni esimees, EKL juhatuse liige
Magnus Ahuna
Henri Ausmaa 
Remo Holsmer 
Reigo Kimmel
Keio Kuhi

REGIONAALKORVPALLI KOMISJON

Komisjoni ülesandeks on tagada korvpalli areng ja levik regioonides. 

Gerd Kiili - komisjoni esimees, EKL juhatuse liige
Margus Kluge
Kalvi Kõva 
Rait Käbin
Margus Nurja
Andres Ottender
Janno Viilup

TREENERITE TOIMKOND
Komisjoni ülesanne on välja töötada koondiste tegevuspõhimõtted, panna paika koondiste tegevuskava, teha ettepanekuid treeningmetoodika muutmiseks. Komisjon langetab otsused korvpalli sportlikes küsimustes.

 

Naiste koondise peatreener Jaanus Levkoi Meeste koondise peatreener Tiit Sokk
Naiste koondise abitreener - Meeste koondise abitreener Alar Varrak
Audentese SG treener(id) Marko Parkonen Audentese SG treener(id) Indrek Visnapuu, Rauno Pehka
  Universiaadi koondise peatreener Indrek Visnapuu
U18 koondise peatreener Janne Rits U18 koondise peatreener Vaido Rego
U16 koondise Marko Parkonen U16 koondise peatreener Gert Prants
U15 koondise peatreener - U15 koondise peatreener Kalle Kollin
U14 koondise peatreener Marek Koitla U14 koondise peatreener Olari Narits

                                                                                                         

 

AUKOHUS

Aadu Kana - aukohtu esimees
Kersti Sirel
Margus Metstak
Valdu Suurkask
Priit Tomson

Komisjonid kinnitatud 11.01.2013

 

Eesti Korvpalliliidu eetikakoodeks

Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (45)
Henri Kroosmann (31)
Gert Lagus (20)
Ergo Pikas (30)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (65)
Margus Pundi (38)
Toivo Rannu (63)
Margus Tint (42)

Ülekanded